üzenetek

hozzászólások


szemy94
(senior tag)

Amikor elérhető lesz a youtube music alkalmazásban a podcast, akkor menni fog prémium nélkül kikapcsolt kijelző mellett, vagy csak terelnek a prémium felé?


consono
(nagyúr)

igen


AtHoS
(nagyúr)

De jó hír ez....bár asse tudtam van van google podcast a yt music pedig eztán sem fog érdekelni. No persze amit írtam most az se érdekel kvra senkit, szóval mindenkinek egyéni szoc problem a hír témája :K

#2 consono

Hát ez elég tömör válasz volt a részedről, csak arra nem sikerült rájönnöm (bennem van a hiba elismerem :B ), hogy a kérdőmondat melyik részére érkezett a válaszod. Bár lehet irónia van a válaszodban csak lemaradt a szmájli ami erre utal ;)


consono
(nagyúr)

Iróniával volt szánva :K


atis123
(tag)

Bennem is ugyanez vetődött fel. Ha tényleg nem menbe zárt képernyő mellett az nsgy kicseszés lene. Gondolom a reklámokkal majd mókolnsk valamit. A Google Podcast eddig elég jól működött. Kerózáshoz kifejezetten jól jött az offline rész.


gzbotii
(veterán)
Blog

YT Music prémium nélkül is megy zárolt képernyő mellett.


LurkerSheik
(senior tag)

Akkor maradna a spotify nekem ha droidon lennék.
bár almán apple podcastot es yt premiumot hasznalok leginkabb a politikai reklamok elkerulese vegett


szemy94
(senior tag)

Letöltöttem, bármit indítok el, kikapcsolt kijelző mellett nem megy, ahogy háttérben sem :F


calamites
(őstag)

Én nagy podcast fogyasztó vagyok, és a Google podcastot azért szeretem, mert nagyon egyszerű, és letisztult.
Bajban leszek. De ha valaki tud jó és hasonló egyszerű lejátszót ne tartsa magában.


Zitta
(őstag)

Igazi hányinger a ytmusic és, hogy megszüntetik és beleterelnek ebbe a prémiumnak csúfolt szarba - na az egy vicc!
A google podcast meg egy valóban jó dolog volt...


gzbotii
(veterán)
Blog

Videó vagy zene van kiválasztva?


szemy94
(senior tag)

Ha rányomok a zenére, ez fogad:


gzbotii
(veterán)
Blog

Akkor lehet változott - de szinte biztos vagyok benne, hogy régen ment ingyenesen is. Egy rövid megszakítással mondjuk azóta Prémium előfizetésem van, mióta elérhető itthon.
Elnézést akkor a téves/lejárt infóért :F 🤷


szemy94
(senior tag)

Semmi gond, egyébként nekem mindegy, ha 144p-ben a youtube megy, vagy a yt music, felesleges 2 app, a podcasts az más volt.


Narxis
(nagyúr)
Blog

+1

Antennapod és Pocket Cast-tel kísérletezek most.


calamites
(őstag)

Ha esetleg lesz pozitív tapasztalat, majd megoszthatnád velem.


Narxis
(nagyúr)
Blog

Antennapod-ban csak az nem tetszik, hogy nincs Google szinkronizáció. Emiatt Pocket Cast-et jobbnak tartom. Egyelőre ennyit tudok mondani.

üzenetek