üzenetek

hozzászólások


Ricardo
(félisten)

A frissített Watch4 szériának normális árazással szerintem lenne értelme.


yuing
(őstag)

Ezt a cikket nem igazán értem, mert a 2022-es modellben is 720G-volt, nem Exynos.
Gondolom valami korszerűbb SoC-t kap, ha lehúznak fölöslegesen plusz egy bőrt róla.
Ott a Tab A9+ Sanpi 695-tel. Korrekt ajánlat. Inkább valami kisebb modellel lehetne vásárlókat bevonzani szerintem. 8 col körüli tabletek piaca halott.


mg1992mg
(senior tag)

Az én 2022-es modellemben pl. 732G van (gondolom mert nem az LTE-s modell, igazából nem olvastam utána miért), és a mai napig egy tökéletes tablet arra, amire én használom.


Dr.NX
(addikt)

Ez a mondat teljesen félrefordítás:
"Viszont már egyik sincs piacon, a Samsung pedig várhatóan egy sima SoC cserével visszatolná a kínálatba, állítólag az Exynos 9611 helyett egyes régiókban Snapdragon 720G-vel, másokban Snapdragon 732G-vel felszerelve jöhet a Tab S6 Lite (2024)."

Az eredeti cikkben csak annyi van, hogy vélhetően a Samsung csak új SoC-ot tesz a 2024-es modellbe, ahogyan tette ezt a 2022-es Exynos-->Snapdragon ráncfelvarráskor is.


doooo
(veterán)

Esélytelen, hogy újra ugyanazzal a régi SoC-vel adnák ki, ahogy ez itt szerepel a cikkben.


HarryDEC
(tag)

Az eredet S6 lite - ban is van Dex...


janeszgol
(félisten)

Pontosan. Vagy amoleddel adják ki 200k alatt, és akkor lenne egy jó oledes tablet, amit lehetne ajánlani filmnézősre, vagy inkább hagyják az egészet a 'sába.


margithid
(veterán)

Erről van valami infó azóta, hogy megvalósul?

üzenetek