hozzászólások

albert8
(addikt)
Blog

Ja valószinűleg a legtöbbünk igy van vele. Remélem, hogy kapunk viszont egy kis beszámolót a kint lévő fórumtárstól. :) Én egyébként nagyon élveztem, szerintem az elmúlt évek egyik legjobb versenye volt. :C

teratti
(senior tag)
Blog

Jó verseny volt meg kell hagyni, háromszor vettem részt ilyen megmérettetésen mikor még a Magyar Szimulátor Bajnokságban versenyeztem online a franciák szervezésében az utóbbi hat évben. A világ minden tájáról 52 csapattal indultunk neki átlag, és büszén mondhatom, hogy egyszer a nálunk futó Magyar Bajnokságban versenyző LMP1-es csapat győzött. Az elsőn még két etapot, a másik kettőn csak egyet az éjféltől háromig tartó etap volt az enyém és nagyon jó volt.... Élőben kellene kopróbálni magam pl. a GT Corvette, vagy egy RSR megtenné.... :)

callmeakos
(veterán)
Blog

Mennyi esély van arra hogy valamilyen formában újratudjam nézni a versenyt. No nem az egész 24 órát, de mondjuk az izgalmasabb pillanatokat. Sajna tegnap az első EUSport1es közvetítés után nem tudtam nyomon követni az eseményeket, pedig ahogy hallom voltak történések gazdagon :U :)

teratti
Blog

Gondolom a Youtube-on szétvágdosva fent lesz egy pár nap múlva...

neduddki
(nagyúr)

HI!

jo latom, hogy juro2on ippan a zosszefoglao megyen?;- )

Itt mi történt? :DDD

LMP1 kocsik a Le Mans pályán a hosszú egyenesben max mennyivel mennek?

albert8
(addikt)
Blog

Itt jöttek rá, hogy cserélni kellene versenyzőt is. :)

Blog

343-at ment a leggyorsabb de ne kérdezd ki volt.... :)

neduddki
(nagyúr)

HI!

hopphoppa aszittem a mercije vot erre:
Top Speed 407 km/h (253 mph) France Roger Dorchy with a WM P88-Peugeot in 1988 bof

udv

neduddki

vlevi
(nagyúr)

Minden évben a közvetítésekben többször szó van erről az autóról.
És minden évben el is hangzik, hogy egyrészt akkor még nem volt két lassító a Mulsane-ban, másrészt ezzel az autóval tényleg csak a végsebességre játszottak, nem is nagyon volt a tervek között a 24 óra, és a célbaérkezés.
És még így (2 lassítóval) sem rosszabbak a mostani köridők, mint a C csoportos autók köridejei
De abban igzaad van, lassultak az autók, mármint végsebességre. A legends futamon pont C csoportos autók indultak idén, és azoknak a végsebessége még így harmincvalahány évesen is magasabb, mint a mostaniaké.

Ha valakit érdekel, itt a futam : Le Mans 24 Hours 2014 - Legends Race [FULL/HD/EN]

vlevi
(nagyúr)

Akinek a C csoport túl modern, az tekerjen vissza 1 évet :)

Le Mans 24 Hours 2013 - Legends Support Race [FULL/EN]

Itt pedig az idei futamból jó sok : HD 24h Le Mans 2014

[ Szerkesztve ]

neduddki
(nagyúr)

HI!

az abaj annak mar 15 eve hogy en rendesen kovettem a 24et, nekem 403/407 derengett de en amercihez kapcsoltam a sianok az nyilvanvalo
az hogy nem rosszbak akordok azon lehet lemerni a gumi fek aero fejlodeset: brutalis:- )
linmket koszi nezzuk!

udv

neduddki

mod: 2013as legendet lattam vegigorjongtem jobban teccet mint az Futam:- )))

Zozzer888
(addikt)

A kanyartempójuk lenyűgöző, ez még akkor is látszik mikor egyedül osonnak az LMP1esek:) Öröm volt nézni:) Kár, hogy csak évente egyszer van:( A többi hosszútávú futamot meg nem igazán szeretik közvetíteni:(

-Mike-
(addikt)

Eurosport közvetítette Silverstone-t is és Spa-t is. Többször volt utána rövid összefoglaló a futamról.