Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


matahari123
(csendes tag)

17.845-öt fizettem. Azóta még olcsóbb lett, 16.105 - 21.195, (=53-71$) attól függően, hogy kérsz-e hozzá kártyat, ill, hogy honnan kéred a szállítást. Erdekes módon Németo-ból ingyenes, Kinából 5.78 $ Itt a link [link] közvetlenül a német reolink store-ban 66€


matahari123
(csendes tag)

Egyébként meg 2 nap keresgélés után, teljesen elveszve az ismeretlen nevek és adatok tengerében, piszkosul ráuntam az egészre, eldöntöttem, hogy 20e a maximum, ezért lehetőleg lásson a sötétben is a legmesszebb, mindegy, hogy csak infrával, vagy plusz ledes night visionnel. Az 5G-s wifi sokat nyomott a latban, kíváncsi vagyok, tényleg okés lesz-e. Xiaomik voltak még esélyesek, nagyon jó tapasztalataim vannak egy ilyen halózati lejátszóval, igazi minőségi darab. (Azóta változott is a véleményem a kinai dolgokról, de ez már offtopic.)

[ Szerkesztve ]


Santino
(aktív tag)

Én november 4-én vettem a hivatalos oldalukon 2 db 410-est (nem WiFi) 32.500 HUF-ért. Kártya nélkül.

[ Szerkesztve ]


Kátai
(senior tag)

Ha veszek egy Wi-Fi kamerát azért hogy távolról megnézem elég hozzá csak egy applikáció,vagy kell még más technika is hozzá?


matahari123
(csendes tag)

Jó vételnek tűnik, gondolom, a kettő együtt volt annyi, biztos az 5 MP-s, PoE az. Nekem wifis kellett, és nov. elején még eszembe sem jutott, hogy kellene.


Santino
(aktív tag)

Igen, nekem a POE az opció és az 5 MP.

[ Szerkesztve ]


bigrock
(addikt)

Egy router nem árt, hogy kiengedd az internetre.


Kátai
(senior tag)

Ok,pontosítok.Van már egy négy kamerás kiépített rendszerem az Édesanyámnál amit tudok távolról figyelni,de ettől függetlenül szeretnék egy másikat bel v.kültérre..Ahhoz a rendszerhez bérelek egy szervert(IP címmel) mert kellett hozzá.


kenand
(veterán)
Blog

Legtöbb kamera általában figyelhető a saját androidos appjával.
Ha ONVIF-et is támogat a kamera akkor más szoftverrel is kezelhető, NVR-rel rögzíthető és távolról figyelhető.


Kátai
(senior tag)

Rendben,tehát ha veszek egy ilyet [link] vagy ezt [link] például, akkor ezt a saját app-al simán tudom nézni és nem kell dyn dns kiszolgáló?

[ Szerkesztve ]


kenand
(veterán)
Blog

igen, saját apphoz nem kell. (PPOE)

[ Szerkesztve ]


ödönke
(aktív tag)

Sziasztok,

mivel sajnos nincs összefoglaló így segítségeteket kérem:
IP kamerarendszert szettet keresek családi házhoz.
4 kamera, legyen bővíthető még a rendszer ha kell és ennyi, 100 környékén? :) Vagy ha több akkor milyet?


merqree
(őstag)

Én is nézegetem, de ilyen 100.000 forintos álmot nem kergetek.
Vagy rendeset veszek (jövő tavasszal), vagy semmilyet.


kenand
(veterán)
Blog

Kínából simán meg lehet olcsóbban is úszni.

4db ONVIF támogatású kamera (25-40USD/db) és egy NVR (30USD) +HDD itthonról...

WANSCAM hw0022 és k22-es megy nekem 1080p-ben, teszik amit kell.

[ Szerkesztve ]


tarolka1987
(csendes tag)

Írtam pm üzenetet. Ár-érték arányban elfogadható és terméktámogatottság rendben van a jövőben. Értem itt: garanciális ügyintézés, firmware frissítés ha szükséges stb.


nagysz
(tag)

Sziasztok!
Eléggé régóta olvasom a topicot de egyetlen dolgot nem értek még ma sem és nem láttam leírva: mi az előnye az NVR-nek a NAS-hoz képest? Jól gondolom, HA van NAS, akkor fölösleges az NVR? jelenleg a kamerám (reolink 420) NAS-ra rögzít. Oké, most 1db kamerám van, de tud több is oda rögzíteni.. a videót vagy a kamera szoftverben nézem, vagy NAS-ról PC-n. Szóval, mi az, amivel többet nyújtana ebben az esetben egy NVR ?


kenand
(veterán)
Blog

Nem vagyok szakember, csak amatőr felhasználó...
NVR-hez lehet legolcsóbban több kamerát kötni, lehet a szoftvere fejlettebb, mint egy sima FTP-zés a NAS-ra.
Egy felületen irányíthatsz több kamerát 8-16-t akár.
NAS-ra is létezik jó sw pl Synology-ra (Xplenology-ra), de ingyen 2 kamera megy, +2 pedig drágább, mint egy NVR


nagysz
(tag)

köszi értem. Akkor a nézegetésre van inkább kihegyezve..a rögzítés azért ftp-vel eléggé jól megy 45 kamerával is biztosan :)
:R


laci1978
(tag)

Sziasztok. Segítsetek légyszives elvesztem mint Ábel!
Szeretném a házunkat körbe kamerázni korszerű rendszerrel.
Amit tudnia kéne éles nappali és éjszakai kb.25-30 méter láthatóság,
távoli elérés, mozgásra értesítés, rögzítés, 4db kamerával.
Fontos, hogy megbízható, jó márka legyen garanciával.
köszönöm.


tibibi
(őstag)

mennyit szánsz rá anyagilag?

üzenetek