Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


bigrock
(addikt)

Valamelyik modi törölte az E**g-os NVR-t ?
Egyébként, egy darab sincs készleten. Szerintem valaki elírta (vagy mindet felvásárolták...)


huan
(őstag)

Biztos elkapkodták:


vacs
(veterán)
Blog

Én töröltem, én vettem egyet 26-ért, utána rögtön felment 39K-ra az ára, és így már nem akkora deal. :D

[ Szerkesztve ]


vacs
(veterán)
Blog

A Reolink RLC-510WA kamerám gépjármű felismerés egész jól működik.
Videó.
Kb 40-45 mérerről simán felismerte az autót és küldte a telefonra az értesítést.
:))

Teszt hamarosan.

[ Szerkesztve ]


sambenez
(addikt)

Ezen a videón mit kell nézni? Azt látom hogy elhalad egy autó, de azt nem erre mit csinál a kamera.
Egyébként ennek a funkciónak mi az értelme?


vacs
(veterán)
Blog

Lehet nem fogalmaztam elég egyértelmű, bocsi.
Tehát, a kamera felismeri a gépjárművet és push értesítést küldd a telefonra.
Én azon lepődtem meg, hogy 40-45 mérerről is felismeri az autót!
Én úgy állítottam be, hogy csak akkor jön az értesítés, ha autót észlel, mivel egy zsák utca végén van a ház, így ha autó jár arra, akkor arról jó ha tudok... :K
(mondjuk legutóbb a szomszéd fűnyíró traktorral ment, arról is jött az értesítés :D)
Emberi alakot is felismeri, de arra nem kapcsoltam be az értesítést.
Ezekkel az ai funkciókkal jóval kevesebb a téves riasztás.

[ Szerkesztve ]


7Sony7
(addikt)

Sziasztok srácok. Vannak Dahua ip kameráim+rögzítő. Beállítottam a mozgás érzékelést, nagyjából működik, jön a push, és meg tudom nézni a néhány másodperces videót.
Viszont véges az adatkeretem, és a sávszélesség is gyenge sok helyen.
Megoldható az, hogy mozgásra videót ne, csak 2-3 képet lássak, ha megjön a push üzenet?

[ Szerkesztve ]


vacs
(veterán)
Blog

Email értesítést állítsd be, akkor csak pár képet fogsz kapni, videót nem! :K


7Sony7
(addikt)

Köszönöm, de push kellene. Az email nekem nem jó.


emca
(tag)

Sziasztok SOS
Nem akarom összebarmolni az Onvif 21P kamerát, de nem tudom hol találom a reset gombot, mert leszakadt a kapcsolat és azt írja, hogy reseteljem le majd újra párositsam. Tud valaki segíteni? Köszi


vacs
(veterán)
Blog

Az sd kártya fedelét vedd le és ott kell lennie egy pici lyuknak, azt nyomd meg egy tűvel.
Ha ott nincs akkor így elsőre passz kérnénk linket a kameráról!


emca
(tag)

Köszi szépen megnézem


szetcsuszott
(aktív tag)

Sziasztok!
Adott 3 poe csőkamera, hiseeu és besder. A rendszer úgy néz ki, hogy a kamerák switchbe kötve, switch összekötve az NVR-el és egy wifi repeaterrel, ami egy régi mobilról kapja a wifit. Két kamerát látok az xmeye-ben, egyet nem. Amiket látok, azoknál villog az RJ csatlakozó a kameránál, és a kis lámpa a poe switchen. Amelyiket nem látom, annál nem világít a led a switchen, akármelyik portba dugom, és a kameránál a csatlakozó világít folyamatosan. Áramot kap, sötétedéskor infrára váltott, csak a hálózaton nincs. A kábelekre a csatlakozót én raktam, a teszter szerint oké (ilyen 8 ledes teszter, nem profi). Lehet ez csatlakozó hiba? Illetve arra gondoltam, hogy routerként ugye egy régi mobil van beállítva,és annak, mikor kilőttem róla a wifit, azt a beállítást adtam, hogy 2 eszköz csatlakozhat... ilyenkor mi számít csatlakozott eszköznek? a kamerák? vagy az NVR? Vagy a repeater? Lehet, hogy azért nincs a hálózaton a 3. kamera, mert nincs neki hely a "routeren"?

[ Szerkesztve ]


markussandor
(senior tag)

" azt a beállítást adtam, hogy 2 eszköz csatlakozhat... ilyenkor mi számít csatlakozott eszköznek? a kamerák? vagy az NVR? Vagy a repeater?"

minden eszköz, ami dhcp-n kér ip címet, kezdésnek vedd feljebb a limitet


szetcsuszott
(aktív tag)

Na,nem ez a baj, feljebb vettem, de amúgy is 1 csatlakozott eszközt jelzett, gondolom az az nvr. Továbbra sem látom annak a kamerának a képét, viszont az xmeye azt írja, hogy current channel number:3 azaz-én úgy gondolom- valamilyen módon az xmeye app mégis érzékeli a kamerát, mégis csak látja az nvr? :F egy nvr reboot segíthet? Max annyit tehetek meg most, mert a nyaralóban van a cucc. Vagy van bárkinek egyéb ötlete?


szetcsuszott
(aktív tag)

Nvr reboot xmeye appból sem oldotta meg. :(


xxxx.x
(tag)

Sziasztok!
Tegnap óta olvasom a fórumot, de csak jobban elbizonytalanodok a választásban :)
Bemászkálnak az udvarunkra, ezért sürgős megoldás kell.
Kellene egy 8 kamerás rögzítő és első kőrben 4 wifi-s kamera (vagy 2 wifi-s és 2 kábeles).
A képen a piros nyilak jelölik a kamerákat amiket első kőrben fel kell szerelnem. Piros csillag egy lehetséges router elhelyezést jelöl. A két közeli kamerát akár kábellel is be tudom kötni. A két távolabbi kamerát egyenlőre vezeték nélkül kell megoldanom. A tervek szerint egy éven belül lezajlik a felújítás, ekkor a piros kamerák kapnak kábelt az épületen lévő kékkel együtt. A hátsó kapuhoz kerülő kék továbbra is wifi-s lesz, viszont a router hátrébb kerülne (kék csillag).
Éjjellátó funkció mindenképp kell.
Hikvision rendszerben gondolkodom.
Előre is köszönöm a segítséget.


szitilevi
(csendes tag)

SOS!! Mi a teendő? nem találtam google-n semmit.. időközönként csipog a rögzítő.

[ Szerkesztve ]


szitilevi
(csendes tag)

Az egyik hdd betelt lehet azért csipog és azért írja ezt? ha igen hogy lehet beállítani hogy újra elkezdjen rögzíteni csak felülírva a rajtalévő felvételeket?

üzenetek