Hirdetés

üzenetek

Victoryus
(addikt)
Blog

Jó kis bemutató. Jól elszálltak a laptop árak is.
Miért lenne kínzás neki a Gta5? Nekem a AMD Ryzen 5 2500U-val is teljesen jól játszható, pedig már 3 éves a vas. Ideapad330 Ebben az újabb generációban gyengébb a vga az 540-eshez képest?
A billentyűzet világítás jó lenne nekem is.

[ Szerkesztve ]

Bounti
(aktív tag)
Blog

Köszi! Igen, elszálltak, de azért most végre adnak is valamit (háttérvilágítás, ujjlenyomat olvasó, stb...)...

A kínzást úgy értettem, hogy ezek a gépek nem 3D játékra lettek kitalálva, bár minden bizonnyal futtatná, én nem kínoztam a hűtést, sem az alkatrészeket. De lehet, hogy nem a legjobban fejeztem ki magam.
Ha lesz időm rá, majd kipróbálom, hogy mit bír mégiscsak... :DD

A 2500U-ban lévő (Ryzen 2000)Vega 8-nál az órajel, a kisebb csíkszélesség, és az évek során beépített finomítások miatt mindenképpen jobb a (Ryzen 4000/5000)Vega 6, és ami még fontosabb egy ilyen 15W-os procinál, takarékosabb! A Notebookcheck-en azt látom, hogy itt-ott az RX 540-t is megverheti... Sajnos az általad említett kártyák hiányában nem tudok ilyen teszteket futtatni.

[ Szerkesztve ]

AxBattler
(félisten)

Szupi gép, köszi a tesztet!
Külön pirospont jár
- az IPS kijelzőért,
- a dupla háttértárért,
- a billentyűzetért!

Mondjuk ha mostanság adnám fejemet új noti vásárlásra, akkor inkább HP 245/255 lenne a fókuszban, de ugyanígy IPS panellal, és Rizsával.

[ Szerkesztve ]

Bounti
(aktív tag)
Blog

:R Köszi, igyekeztem... Most már van viszonyítási alapom (még ha csak tizedannyi is), hogy mennyi mindent kell tökölniük egy-egy teszthez a PROHARDVER! újságíróinak...

A kijelző annyiban érdekes, hogy bár megmérni nem tudom, de a neten fellelt 220 cd/m² nekem kevésnek tűnik... Mármint az, hogy csak ennyit tudna a panel... Igaz, csak beltérben használom, és még egyszer mondom, mérni nem tudom... Amúgy nekem megfelel, meg amúgy is van itthon monitor, ami nagyobb és jobb fényerőben is.

A HP-kat nézegetve, közel azonos árban ilyen procival egyet találtam, de nincs rajta ujjlenyomatolvasó, nem igazán találtam infót arra, hogy bővíthető-e, ax helyett "csak" ac-s wifi van benne, és csak 41 Wh-s az akku. Persze a megbízhatóságban, és a felépítésben elképzelhető, hogy az a jobb, de eddig (lekopogom) nagyon is meg vagyok elégedve az Acerrel.

Ilyen esetben mindenki döntse el, hogy melyik márka az ami bejön neki. :)

AxBattler
(félisten)

A linkelt HP egy gyengébb konstrukció, a 255 drágább, ez igaz - mindenki eldönti, melyik ujját harapja meg.

Bounti
(aktív tag)
Blog

Igazából azt néztem, hogy 5300U processzoros legyen, és az ár nagyjából stimmeljen.

255-öst és 245-őst sem találtam ilyen procival, legalábbis az Árukeresőn még csak a régi 3000-s sorozat van fent... Gondolom majd csak kihozzák ők is...

üzenetek