[Re:] [madstunt:] mix 2010-07-27 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


madstunt
(addikt)
Blog

szokás szerint nem a leg-up-to-datebb zenék mixe. pár éves számok kivéve pár klasszikust (ld pl első dal vagy később a coatnoise...)


malwy
(senior tag)

Előzőn felbuzdulva, 90sec múlva kezdem a letöltést. :)


<NewL>
(addikt)
Blog

tudsz abletonozni? azt mondják kurvanehéz:D
ha meglesz a mac-em tuti kipróbálom :D


madstunt
(addikt)
Blog

hát attól függ mire akarod az abletont használni


<NewL>
(addikt)
Blog

azt még én sem tudom:) nem használtam még mondjuk semmi keverő-szerkesztő programot.
szeretek zenét hallgatni, meg inkább ilyesmivel foglalkoznék szabadidőmben mint játékokkal mondjuk vagy fórumozással :))

de amúgy nehéz?
láttam enkórón, tippek-trükkök ableton ebook-ot, érdemes elolvasni? :)

[ Szerkesztve ]


BITBOYS
(addikt)
Blog

nem kell ahhoz mekk :) viszont időigényes a felhasználói felület betanulása.


McKane
(senior tag)
Blog

őőőő, kaphatnék / kaphatnánk valami számlistát? milyen számok vannak benne?
amugy épp most töltöm lefele ;]

szerk1: illetve próbálnám tölteni:

[ Szerkesztve ]


McKane
(senior tag)
Blog

már lejárt a szerkesztési idő,

te milyen lassú ez a 4shared :Y


madstunt
(addikt)
Blog

<Newl> Hát érdemes elolvasni kezdőként mindenképp. vannak jó tutorial videók is és ahogy lejjebb írták nem is kell hozzá meki, én se azon tolom, van windózés változat is.

Mckane mindjárt rakok tracklistet a bejegyzésbe. érdekes nálam nem szokot lassú lenni az esetek többségében a 4shared


madstunt
(addikt)
Blog

Bele is került :)


<NewL>
(addikt)
Blog

hat mar az lesz:D mert eladtam a laptopom.
de persze most nemcsak ezert


No-kia
(őstag)
Blog

hát én letölöttem, de sokáig nem bírtam hallgatni, nálam a basszus nagyon kakiul szólt... pedig jónak tünt volna, de a basszus végig túl "éles " volt :B


madstunt
(addikt)
Blog

jaja miután felraktam nekem is helyenként (nem mindenhol, főleg pár átkeverésnél) szólt gázul
az első számnál ez természetes. BEATPORTról vásároltam, de nekik is csak vinyl ripben van meg(1986os dalról beszélünk) így sajna ilyen. hidd el nagyon bánt hisz egyik kedvenc dalomról van szó.
a 3. szám ugyanezen a mintán bukik. régi és netshopban is csak vinyl rip van és az se valami komoly minőségben

[ Szerkesztve ]


szente
(addikt)
Blog

amikor átkeverted a zenét akkor a mélyet egyik track-nél sem vetted le?


madstunt
(addikt)
Blog

de de levettem. túl lett sok vezérelve meg említettem egykét dalnál sajna az alapminőség gatya :/

üzenetek