[Re:] [Nordic:] Filmes effectek(1927-2016) - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


btz
(addikt)
Blog

Makettektől a színtiszta CGI-ig.
Szerintem pár év és kihal a színész szakma A CGI élethűen helyettesít mindenkit, egyszerűbb lesz bármit legenerálni a virtualitásban.


Winner_hun
(félisten)
Blog

Effekt


btz
(addikt)
Blog

Angolosodunk és ez a mai világban természetes valamilyen szinten, nem csodálkoznék azon, ha pár év múlva th-t írnánk a sima t helyett, Y-t i helyett és k helyett c-ket bizonyos szavakba. A nyelvújulás folyamatos.

Hogy témánál maradjunk, a szinkronszínészet is ki fog halni, mert géppel már szintetizálható pár minta alapján a beszéde.


twollah1976
(őstag)
Blog

7s26c
(senior tag)

Azért a Halálos 7-ben néha kilógott a lóláb


lezso6
(HÁZIGAZDA)
Blog

Hm, idén talán a Dzsungel könyvének kéne kapnia, az azért nem volt semmi. Filmként persze ehh. De nekem gyanús, hogy udvariasságból a SW fogja megkapni. :DDD

Amúgy csak szerintem volt csak a 90-es években megfelelő balanszban a CGI és a "jósági tényező"?

[ Szerkesztve ]


Nordic
(Közösségépítő)
Blog

"Amúgy csak szerintem volt csak a 90-es években megfelelő balanszban a CGI és a "jósági tényező"?" - ebben azt hiszem egyet értünk.

Az előbbihez...talán én inkább a Doctor Strange-nek adnám, de csak mert a Dzsungel könyvén bealudtam, annyira sz*r szerintem, míg az előbbit végig néztem.


Bjørgersson
(félisten)
Blog

T helyett akkor th-nek is fogjuk ejteni?


lezso6
(HÁZIGAZDA)
Blog

Látványban szerintem a Dzsungel könyv jó volt. Én végigszenvedtem. :D Tényleg egy nagyon középszerű film, én csak a CGI-ről beszéltem, szerintem az nem semmi, sosem volt ilyen, s bár elég giccs, hollywood szereti az ilyeneket. :DDD

A Doctor Strange nekem nem hozott semmi különlegeset effektekben, maga a film meg valamivel jobb volt, mint a többi Marvel izé.

[ Szerkesztve ]


lezso6
(HÁZIGAZDA)
Blog

Háháhá, mondtam én, hogy ez kapja meg. :DD


totron
(addikt)

Jó volna, ha nem idétlenkednél azzal az elcseszett c betűvel, mert így IQ50-nek tűnsz. Na meg magyar is vagy (elvileg). Köszönöm, hogy a jövőben odafigyelsz erre.


Nordic
(Közösségépítő)
Blog

Az hogy kinek a szemében minek tűnök az eddigi életem során sosem érdekelt. Lépj túl rajta, voltak ilyenek, és lesznek is még, ez biztos.

[ Szerkesztve ]


Zolaash
(aktív tag)
Blog

Az Alien, Matrix, LOTR filmek kiemelkednek a kortársaik közül.


#51736960
(őstag)

Azért a hibákat javíthatnád, ha már többen felhívták rá a figyelmed :)
Effekt, és egy szóköz sem ártana utána. (Ha meg mindenáron angolul akarod írni, akkor az angol főnevet szerintem nem rakhatod magyarul többes számba, de ezt majd valami nálam okosabb ember mondja meg inkább...)

üzenetek