Samsung lézernyomtatók topikja - Nyomtatók, szkennerek fórum

üzenetek

hozzászólások


manitu666
(tag)

Hali! Szeretnék egy ilyen nyomtatót venni. Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezzel a nyomtatóval? Thx


manitu666
(tag)

???


manitu666
(tag)

Nagyon zsír a nyomtató!


B.Panther
(csendes tag)

hali, nem tud vk. töltőport szerezni a 1610-esbe?
thx előre is.
ja tapasztalat: tényleg zsír :), baba kis gép, megéri a pénzét...

[Szerkesztve]


manitu666
(tag)

Szerintem ne a töltőporral szenvedj, inkább töltesd újra, így nincs para a baszakodás miatt :)


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


bored
(tag)

Jó kis gép. A régi tintasugaras nyomtatómhoz képest gyors és sokkal szebbek a vnalak, betűk, még piciben is. Egy apró problémám volt vele úgy százegynéhány print után. A papírtovábbító gumik halvány fekete nyomot hagytak a lapok tetején, de egy finom tisztogatás enyhén Clin-es ronggyal segített a bajon.
Azt azér hiányolom, hogy alapból nem tud kétoldalast nyomtatni, volt már, hogy fordítva tettem vissza a lapokat :((( Ja, meg nem szines :DDD


manitu666
(tag)

Hát igen, megvannak a hátrányai (amiket leírtál), de ezek ellenére is szerintem egy profi gép. A te nyomtatódban még az eredeti toner van? Mennyi oldalnál tartasz? Thx


manitu666
(tag)

fel


bored
(tag)

Még eredeti a toner. Saccra 300 oldalt nyomtattam vele. Állítólag a printerrel adott toner csökkentett kapacitású :F


manitu666
(tag)

Jaja, elméletileg 1000 oldal van benne (az eredetiben 2000). Ezért kérdeztem, hogy mennyinél tartasz, mert hallottam olyat, hogy már jóval az 1000 fölött tart valaki a gyárival és még van benne!!!


manitu666
(tag)

ja, és fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


B.Panther
(csendes tag)

gondoltam, ha már itt vagyok, akkor írok :)
hát írtam, no de ami érdekesebb!
én mégis szenvedek inkább a töltéssel, és ami még nem biztos, az az h. tudok 1 kg-os kiszerelésben venni port jó áron (esetleg töltök is kollégáknak baráti alapon :), de ere majd késöbb visszatérünk, ha megtudtam biztosra, h. mi is a helyzet)
meg, ha téged érdekel, csak abból gondolom h. a kollégát is megkérdezted, én sacc/kb 800 oldalnál tartok
:)) :C


B.Panther
(csendes tag)

Hali!
ha valakinek netán kell, akkor tudok 1-2 doboz 110g-os töltöt
írjatok privit, az árat megbeszéljük....esetleg még segítek is megtölteni.


muci
(tag)

hali. Nekem kellene 1 toner 1610-hez, ami 150gr-os töltetet elbir. Egyébként Pesten van olyen hely, ahol 3000ft-ért töltenek 75gr-ot és nincs várakozási idő, csak 1 óra.


muci
(tag)


Hali. Én is ma éltem át a csökkentett értékü toner töltését. Nagyon kevés az a mennyiség (75gr) ami belefér. Nem is lehet többet bele se préselni. 13000-ért kinálnak új töltött tonert, de inkább legközelebb veszek 1 másik gépet , most hirdetnek 8600-ért Canon lézerest. Na csá.


B.Panther
(csendes tag)

3000-ért én is megtöltöm neked :) 20 perc alatt, csak kell egy szélcsendes helyés tőlem 110 g-ot kapsz :))


Fryskitt
(addikt)

13e új töltött? Mármint hogy gyári? Az korrekt ár. De ha utántöltött, csak keveset használt, akkor drága.


muci
(tag)

Ha fekete lezárt tasakban van , akkor az új, vagy használt ?


muci
(tag)

Ha fekete lezárt tasakban van , akkor az új, vagy használt ?


Fryskitt
(addikt)

Az eredeti toner papírdobozban van, kis dobókockák vannak rajta képnek, és van rajta egy hologramos matrica. Gyanús, h az önálló fekete zacsi használt tonert rejt.


B.Panther
(csendes tag)

még mindig vállalok toonertöltést. megtöltöm, es a maradékot viheted dobozban, mert a demotunerba nem fér bele a 110g egyszerre
és mindez 2800 pénzért
csak 1510-es, meg 1610-es gazdák jelentkezését várom., aki másba akarja tölteni, az a saját életével...toonerével játszik...
szép napot :Y :DD

[Szerkesztve]


muci
(tag)

Te csak ne gyanakodjál : amelyik nyomit én vettem, abba én tettem bele a tonert és u.abban vittem töltetni és semmiféle dobókocka nem volt látható rajta és olyan fekete papirzacsiba volt még a dobozon kivül, mint amilyenbe majd beleraknak mindannyiunkat.Lehet, hogy valami mesekönyv olvasása közben találkoztál a piros-kék-zöld dobókockával.HaHaHaHa.


Fryskitt
(addikt)

A nagykereskedőnél találkoztam vele. De örülök, ha jól sikerült az utántöltésed. :U


sz.j
(nagyúr)

Szevasztok!

Elnézést, hogy itt kérdezem, de nem találtam relevánsabb topikot ....

Van egy Samsung ML-2010 lézernyomtatónk (elég ritkán használunk) ami "Normál" beállításnál is nagyon halványan nyomtat (nem csíkos csak az egész oldal halvány).
Mivel nem tudjuk eldönteni, hogy csak tonert kellene cserélni vagy esetleg valami gond van a nyomtatóval a véleményetekre lennék kíváncsi.

És ha már itt vagyok rögtön meg is kérdezném, hogy toner-csere esetén milyen aránylag olcsó de megbihatót tudnátok ajánlani?

Előre is köszi az infót


rozmla
(csendes tag)

Hp Laserjet P1102

[link]


Shit Life
(senior tag)

?


mlacko1111
(csendes tag)

Sziasztok! Szép estét mindenkinek! :-)


mlacko1111
(csendes tag)

Elnézést de nem találtam alkalmasabb topikot. Egy Samsung ML-1660-as nyomtatót kaptam és a toner töltésével kapcsolatban lenne 1-2 dologban segítségre szükségem. Köszönettel!


JohnD
(tag)

Helló! Samsung ML-2525 lézernyomtatóba milyen utángyártott tonert ajánlotok?


JohnD
(tag)

Helló! Samsung ML2525-be lézer egységet tud valaki?


milu
(aktív tag)

Samsung ML2571N driver letöltési linket keresek az ismerősömnek, tudtok javasolni elérhető és jó linket?


mézi123
(tag)

Uraim! Gyors kérdésem lenne.Samsung ML1915 lézernyomtató. Minap reggel nyomtatni akartam egy postai igazolást és a nyomtató elkezdte ontani a papírokat anélkül, hogy bármi parancsot is kapott volna a nyomtatásra ,sietni kellett a munkába és nyomtatás közben kikapcsoltam a gépet vagyis a nyomtatót.Következménye félig beragadt papír, mikor újraindítottam a nyomtatót ki is pörgetett magából a papír de utána nem nyomtatott azt írta ki hibaüzenetként, hogy szakadt papír.De nincs benne szakadt papír mert kijött rendesen. Ilyenkor mit lehet tenni vigyem szervizbe? Köszi!


sz.j
(nagyúr)

Szevasztok!
Segítségre lenne szükségem, mert a Samsung ML-2010 lézernyomtatónknál olyan hiba lépett fel, hogy ha kiszeretnénk nyomtatni bármit, akkor az előzőekben már kinyomtatott szöveget nyomtatja ki újra és újra, számolatlanul .... :(((

Tudnátok segíteni, hogyan lehetne ezt a hibát megszüntetni?
Köszi


karokatona
(csendes tag)

Tisztelt Fórumtársak!
Samsung CLP-510 nyomtatóm meghibásodott, nyomtat, de a papír felén-harmadán szürkés-zöldes árnyalatú fedettség van. Több szakemberrel beszéltem, de alkatrész hiányra panaszkodnak, illetve akinek esetleg vannak alkatrészei, messze lakik.
Ha tudtok, segítsetek.
Tisztelettel: Mesterházy Árpád mesterhazyarpad@indamail.hu


zozoka02
(friss újonc)

Samsung xpress M-2070 nyomtatót nem látja a laptop win10 és 11 az op rendszer.Azt írja ki ismeretlen usb eszköz ,a számítógéphez legutób csatlakoztatott usb eszköz működésében hiba lépett fel és a windows nem ismeri fel.Így telepíteni se engedi.
Ez esetben mi a teendő.


Julcsika1
(tag)

Üdv Minden tagnak!! Lehet hogy nem lehet "hirdetni" ezért csak a cartridge típusokat írom, sajnos halál eset miatt a kolléga sufnijában találtunk néhány bontatlan kazettát. Van 1 db HP C4096A orig, 1 db HP CE505A orig, 1 db HP CE505A utángyártott van még 1 db Sam ML1520D orig, 1 db Minolta Page Pro 6 utángyártott.
Ha valakit érdekel kérem írjon rám, kb 1 hétig tudjuk még tárolni- sajna utána kuka lesz :(

üzenetek