D-Link DNS-323 - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


tkesy
(őstag)
Blog

hogy mi van? :)

Szal, ha a windows-os utorrentet nézzem, ami most tökéletesen müködik, akkor ahhoz, hogy müködni tudjon, a prot forward-nál megadom a nevét, a portok(at) (mettől meddig), és annak a gépnek a belső hálózati ip címét amin fut...

pl.: 192.168.1.45 : 58971 + név a könnyebb azonosítás érdekében, és már megy is a torrentem...
szal, nekem az a port(ok) kéne, amin dolgozik a DNS-313-ra feltelepített linuxos progi, mert az végzi a letöltés, és nme a sancho... az ip cim meg adott, mert a DNS-313 ip cime...


gex75
(tag)
Blog

valami gáz van a szolgáltatómnál mert néha eltünik a szerver.
letükröztem ide -> www.layer3.hu


gex75
(tag)
Blog

nézd meg a portot a bittorrent.ini file-ban

"client_port= XXXX"

és

"tracker_port= XXXX"

Az mldonkey webes felületén nézd meg a Help+ /Porttest alatt.


jegib
(csendes tag)

Hmm. Csatlakozás nekem is frankó, működik minden remekül, látok rajta minden adatot, viszont ha finderrel másolok fel rá (finder = az osx beépített file kezelője, kb mint vindóznál az intéző), akkor nem működik. Viszont ha ugyanezt a másolást egy segédprogival csinálom ami az muCommander (ala Total Commander), akkor hibátlan. Ez csak azér bosszantó, mer Mac-en könnyebb az élet commander nélkül, mint azzal :) (ugyanez a vindózról nem mondható el :DD ) Nah mindegy valszeg vmi bug lehet, remélem a következő firmware orvosolja, esetleg a következő leopard frissítés... Köszi


gex75
(tag)
Blog

öööö passz, én csak az látom hogy a feleségem tallózza letölt/felmásol rá.
Semmi különleges programot nem használ amivel elérné.


gex75
(tag)
Blog

itt a megoldás :

http://www.macosxhints.com/article.php?story=20071217235728985


[CM]Crusher
(senior tag)
Blog

Ment privi :R


tkesy
(őstag)
Blog

Magyar webes konfigurációs felület - ezt szeretném letölteni, de nme találtam linket hozzá az oldaladon... vagy csak nme látom a fától az erdőt... :F :) :B
(a 313-ashoz is jó egyébként?)


tkesy
(őstag)
Blog

megnéztem, beállítottam, köszönöm :R

ma (pontosabban tegnap :D) már sikerült addig eljutnom, hogy jött le torrent, és neki is állt seedelni, egy ideig egész jól ment (30k) aztán szépen elhallt, és nme is vette fel a "fonalat" 2-3 esetleg 4k val töltött fel, pedig direk olyan torrentet töltöttem le amihez sok leech volt...(kb 100-110 fő) ennek ellenére, hozzám csak 3 ember kapcsolódott... :F
merre kellene még szétnéznem, beállitás területén :F
a webes felületen lévő options-ban hiába állítgattam dolgokat, nme sok minden változott, max csak romlott a helyzet...


Encian
(tag)

ez engem is érdekelne, ugyanaz a problémám.


#55573504
(csendes tag)

Sziasztok !

Tegnap kaptam meg én is a 313-asomat. Tiszta fejjel nekiugrottam a beállításoknak.
Az Mldonkeyt sikeresen felraktam , megy a sancho is viszont ugyanazok a sebesség-
problémáim vannak mint nektek. Felfele semmit nem tölt csak pár század K/s -el :O .
Ez mindegy , türelmesen megvárom a fejleményeket.

Viszont ebben a témában nem vagyok otthon: Ha a Webes felületén a 313-asnak létrehozok egy Ftp-servert megcsinálom a user-eket és a jogokat, utánna azt kintről hogy tudom elérni ?
Milyen címen meg ilyenek ? Gondolom láma kérdés , de sajna nem tudom. :(

A Segítséget Köszönöm !


Hemüveg
(csendes tag)

Sziasztok!

Mit rontok el, hogy feszt zölden világít a hdd led, a 313-ban?

Köszi


tkesy
(őstag)
Blog

Telepítéskor:
eszköz kikapcs, gyári cd be, install elindit, majd amikor irja, hogy kapcsold be a készüléket, csak akkor kapcsold csak be...
ha már használtad (telepítetted) korábban és utánna világit zölden, azt nme tudom...


Hemüveg
(csendes tag)

Hoop. Próbáltam Seagate 750GB és WD 320GB vinyóval is.


Hemüveg
(csendes tag)

Köszi. De így csináltam, ahogy írod, meg ahogy elörébb is írták.
Az egyik vinyó gépben már volt használva de leformáztam mielött beraktam.
USB-n látszanak.
Már próbáltam finoman betolni és erőszakolva is.


tkesy
(őstag)
Blog

én is "használt" winyót raktam be a 313-be, de én előtte a rajtalévő patriciót is töröltem...
viszont ha csak ez lenne a baja, akkor a "szűz" hdd-vel egyből kellene mennie...

az usb-t én nme próbáltam, nálam a routerre van kötve az eszköz.....


emerzee
(aktív tag)

Tkesy: Te voltál a gyorsabb!
Tényleg ez a baj ilyenkor. Én is használt vinyót tettem bele. USB-n látszik, mint külső vinyó, használható, de mint dns 313, nem. Eljárás: le kell törölni a partíciókat. Én a Paragon partition magiccal szedtem le. Ugyanez az eljárás, ha valamiért megszakítod a telepítését a cuccnak.


Hemüveg
(csendes tag)

A "törlést" én is így értettem patrició törlés. Lehet, hogy a Vista problémás.
Megnézem xp-n és routeren keresztül.
köszi

[ Szerkesztve ]


#55573504
(csendes tag)

Nekem is csak "szűz" Winyóra (nem partícionáltra) ment fel és a CD-s telepítővel kellett kezdenem. Utánna minden OK !

Az FTP-s elérésről valami bővebb információ ?? Hogyan lehet kintről elérni ?
Üdv!


[CM]Crusher
(senior tag)
Blog

Sancho/tools/preferences/network/bittorent/BT-max_bt_uploaders

Itt van gyárilag 3 megadva, ezt emeld feljebb.

üzenetek