D-Link DNS-323 - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


maxtro
(csendes tag)

A paprika kezdőlapján ebben a sorban:
Torrent Kompl. S/L/P le fel ez jelenik meg: let?e felt?e
Azt vettem észre, ha pl átlépek a konfig lapra és vissza a kezdőlapra akkor 10 mp-ig rendesen mutatja a sorban az utolsó két szót (letöltve feltöltve). Ezután visszavált erre: let?e felt?e


gex75
(tag)
Blog

kijavitva - most már jól van a csomagban is

http://www.tomi.belcom.hu/dns323/paprika_beta1.zip

kép1 :

http://kepfeltoltes.hu/080116/pap2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

kép2 :

http://kepfeltoltes.hu/080116/papconf_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


gex75
(tag)
Blog

Maxtro :

Neked már fent van, ha frissiteni akarod, akkor a csomagból csak a /www/pages/ könyvtárad rakd fel/ird felül vele a meglévőt.


maxtro
(csendes tag)

Nem akarok szőrözni, de az új pages kömyvtárba a régi tpl_header került, vagyis a 10mp-es. Esetleg felűl írhatnád a csomagban is 1000 mp-re, ne kelljen másnak keresgélni vagy kézibe felűlírni.


maxtro
(csendes tag)

Bocsi lehet,hogy én néztem el valamit, vagy azóta javítottad. Most már jól van a csomagban.
Más.
Cak azért hogy jól értsem a konfigban a ratio 0,1 azt jelenti, hogy ha a torrent méretének a 10%-át visszatölti. akkor kilép a seedből? Ha ezt át állítom akkor a következő letöltendő torrentbe lép érvénybe a változtatás?
Azt vettem még észre,hogy a ratio miatt megállított torrentet vissza akarom rakni a futó torrentek közé, akkor nem indúl újra és visszakerül egy idő után a megállított torrentek közé. Jó lenne ha elindulna, ha van rá mód.


gex75
(tag)
Blog

nálam a jó van benne


kopasz79
(tag)

:(
még mindig nem hívtak hogy mehetnék a 313-asomért
:(


maxtro
(csendes tag)

Érdeklődnék, hogy a paprika beta1 csomag támogatja-e usb pendrive vagy külső usb-s HDD-ház csatlakoztatását?
A fun_plug.d/start-ba látok egy mount-disk.sh scriptet, vagy ez a DNS-323 diskjére vonatkozna?
Az eszköz konfigjában a status menüpont alatt a printer infoban pl. ha bedugok egy pendrivet megjelenik a gyártó és a tipus, de hogyan tudom elérni?
Más.
Érdemben miben különbözik az 1.04b63 és az 1.04b82 frimware? Látható vagy érezhető különbséget nem vettem észre, futott mind a kettővel rendesen az eszköz.


gex75
(tag)
Blog

hello

benne van,csak automatán nem indul el.
adj futási jogot a /mnt/HD_a2/fun_plug.d/start/mount-disk.sh-nak
belépsz a könyvtárába és "chmod 777 mount-disk.sh"
bedugod az usb izéd, és újrainditod az eszközt.


maxtro
(csendes tag)

Sajnos valamiért nem megy.
létrehoz egy sdc1 nevü könyvtárt a gyökérben és benne egy txt.
Tartalma: mount: mounting /dev/sdc1 on /mnt/HD_a2/sdc1 failed

Pontosan ezt csináltam:
betelneteltem az eszközre
chdir /mnt/HD_a2/fun_plug.d/start
chmod 777 mount-disk.sh
bedugtam az usd pebdrivet
resart
sdc1 könyvtár látrejött de csak olvasási jogom van, gondolom azért, hogy el tudjam olvasni a txt fájlt.
ha kiadom rá a chmod 777 parancsot akkor már tudok rá írni, de az nem a pendrivere íródik.
Mi lehet a probléma?


gex75
(tag)
Blog

A mount-disk.sh ban van egy ilyen sor :
"disk=sdc1"

ha megnézed a dmesg parancsal alogot - akkor láthatod hogy az usb-t
melyik drive-ra rakja - lehet hogy ez nálad nem sdc hanem sdb.
ha ez van akkor ird át sdb1-re.


Hemüveg
(csendes tag)

Sziasztok!

323-ra melyik most a stabil firmware?

Ha a 313-ból kiveszem a vinyót és berakom a 323-ba, akkor menni fog vagy újra kell kezdenem mindent?

Köszi a válaszokat

[ Szerkesztve ]


maxtro
(csendes tag)

DNS-323-ra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1.04b63 ez tuti, kint van gex75 honlapján is
http://tomi.belcom.hu/dns323/
volt már ez is nekem fent: 1.04b82 innen lehet letölteni ftp://dlinkTEMP:dlink@194.117.170.198/
érezhető és látható különbséget nem tapasztaltam, kérdeztem már a fórumba előbb, csak még nem kaptam választ.
Még hozzátenném mindenki csak a saját felelősségére piszkálja a frimwarejét, nem ijesztgetés képpen, csak nem akarok gondot okozni senkinek ezzel a hozzászólással.

[ Szerkesztve ]


Hemüveg
(csendes tag)

Köszi. A vinyót meg króbálom, hogy mit csinál, ha átrakom.


maxtro
(csendes tag)

Sikerült megsasolnom a logot és valóban találtam sdb1 bejegyzést (sdc1-et nem), át is írtam a mount-disk.sh scriptet. A többi a szokásos módon : létrejött egy sdb1 könyvtár benne egy XML dokumentum. Tartalma: <?xml version="1.0" encoding="UTF-16" ?>
- <!-- Warning: These elements are used by Winamp to load song metadata. Editing this file will cause Winamp to display incorrect track information.
-->
<USBDeviceLibrary />
Hogy ez mi?
Akkor ez lenne a pendrive könyvtára?
Alapba nem írható.
Namost,ha kiadom erre a könyvtárra a chmod 777-et akkor sem tudok bele íni.
Így nem sokat ér. szerinted mi lehet a gond?
Egyébként nem sok jelentősége van a dolognak egyenlőre, csak kíváncsi vagyok milyen lehetőségei vannak ennek a NAS-nak, úgyhogy bocs ha állandóan zargatlak.

[ Szerkesztve ]


gex75
(tag)
Blog

Honnan van neked b82-es ?

egyébként ftp codepage javiás volt benne - valami kihagytak a 63-ból.
Szóval csak szépités, ez lesz a végleges hivatalos is.


gex75
(tag)
Blog

Mit dugtál rá usb-n ? valami usb sticket vagy valami usb-s mp3 lejátszót ?


maxtro
(csendes tag)

Kingston Datatraveller 2.0 dugtam rá. A firmware-t meg a honlapod üzenőfalára írta radir 2 nappal ezelőtt.

[ Szerkesztve ]


gex75
(tag)
Blog

Nem tudom mi baja az usb-vel. Nekem egy 80 gb-os freecom külsô drive-al és egy "pici sárga, olyan mint egy lego" 1 gigás usb stick-el jól megy.


Brogyi
(senior tag)
Blog

Ez a paprika mukodne a kis tesoval(DNS-313)? :F

üzenetek