D-Link DNS-323 - Hálózat, szolgáltatók fórum

Hirdetés

üzenetek

hozzászólások


gex75
(tag)
Blog

ftp://ftp.dlink.co.uk/dns_nas/DNS-323/Compatibility_list_20080111.pdf

kb ennyi nyomtatóval megy


bnss
(veterán)

Sajnos az én nyomtatóm nincs közte, azért köszi az infót.


Hemüveg
(csendes tag)

Sziasztok!

Kicsomagolatam a az egyik vinyóra a paprikát (DNS-323). Fel is tudom tölteni a torrent fájlokat. Routerben a port átirányitva a DNS-323-ra, nem indulnak el a letöltések.

Számít, hogy melyik vinyóra csomagoltam ki?

Köszi


Hemüveg
(csendes tag)

Bocsi. A configban lemaradt a "/" a downloads végéről.

Amúgy király a progi "GEX"

Köszi

[ Szerkesztve ]


kopasz79
(tag)

:(
nekem meg még mindig nem telefonáltak hogy mehetnék a 313-ért
jó lenne vele várni 1-2 hónapot de ha variálok akkor nem fogom megvenni :)
a mac taurus sem rossz kütyű de nekem elég az egy diszkes is csak menjen fainan rajta a torrent
gex75 ha megcsinálod 313-ra is paprikát akkor meg minden überf@sza lesz :)


kopasz79
(tag)

uhhhh most nézetem cégnek weblapját mostmár raktáron van de nem szoltak :(
de most nem is biztos hogy ki tudok érte menni
hmmm
lehet fel kellene őket hívnom


Hemüveg
(csendes tag)

Még egy kérdés, ha berakom a félbemaradt torrentjeimet az Azureusbol, akkor folytatja a letöltést vagy elkezdi elölről?

Ezer köszönet


gex75
(tag)
Blog

Nem folytatja, hanem kezdi előröl.


Hemüveg
(csendes tag)

Köszi.

Közben kipróbáltam és nekem úgy jelzi, mintha folytatná,
36% volt a kliensben, bemásoltam a könyvtárakat és a tzorrent fájl és most a paprika is azt monja, hogy 36%.

De gondolom, hogy akkor a végén hibás lesz a letöltés.

[ Szerkesztve ]


bnss
(veterán)

Megkérdezhettem volna már, Canon nyomtatóval próbálta már valaki a 323-at? :R


Hemüveg
(csendes tag)

Holnap Samsung multifunkciós-t probálom ki, hátha szerencsém lesz.


Don1Vito
(csendes tag)

Encian altal felvetett problemaval en is talalkoztam, elnezest, ha mar a megoldast leirta valaki, en nem talaltam:

Tehat a megoldas arra, ha csak par letoltohoz csatlakozik a dns, es az is megszakad egy ido utan: Az adsl routeren futo tuzfalon be kell allitani a dns 323 ip cimere port forwardot a 6880 - 6890 tartomanyra.

Ebbol kovetkezik, hogy celszeru a dns 323-nak valami fix ip cimet megadni, mert aramszunet utan az eszkozok feledeset kovetoen ha mas cimet kap, akkor a port forward rossz eszkozre fog mutatni, tehat ismet elojon ez a problema.

Udv:
DV


Dartimperial
(tag)

Sziasztok!

Én is azzal a problémával küzdök amit már itt tkesy leirt ,hogy
amit letöltök az összes crc hibás.
Remélem gex75 talál megoldást a problémára.


lekor
(csendes tag)

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy a fenti cuccot tudom-e használni webszerverként.
(php, mysql) ?

köszi!


Dartimperial
(tag)

A lényeget lehagytam ez egy DNS-313.


quby
(őstag)

ugye nem CSAK ezekkel a vinyókkal kompatibilis?? :Y


maxtro
(csendes tag)

A DNS-323 nyomtató szervere nekem jól megy egy HP PSC 2355 multifunkcióssal, hálózatban több pc-vel, még laptopról vezeték nélkül is. A várakozási idó 1-2 mp, szinte semmi, persze ez függ a fájl méretétől is.
Az FTP server része is jól megy, ha minden jól be van állítva, kívülről el lehet érni FTP kliensel és már sikerült böngészővel is.
(Explorer)
ftp://felhasználónév:jelszó@valami.dyndns.org
valami helyére a dyndns.com-on regisztrált név
vagy
valami.dyndns.org helyére a külső ip-cím


#55573504
(csendes tag)

Sziasztok.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a DNS-313 -nak belőttem az ftp serverét. Kintről csatlakozok hozzá (pl. Total commander , FlashXp) és ha másolni akarok róla valamit, akkor csak ilyen 4-5-6 KB/s -al tudok. Viszont az internetem kábeles és 4608 kbps a le/fel - töltési sebességem, tehát sokkal gyorsabban kéne jönnie a cumónak. A uTorrent is 500 k -val seedeli vissza a cuccokat. Nem értem. :(

Vagy ezeknek ez a norma ??

Kérlek segítsetek. Ti is ilyen lassan tudtok szedni a saját DNS-313 -atokról ???

Üdv.


Dartimperial
(tag)

(DNS-313)

A másik nyügöm ,hogy letöltöttem a utorrentel ugy ,hogy a 313-ason van a cél könyvtár és ugy is hibásak lettek rar file-ok!Kicsomagolásnál crc hibát ir.Tud valaki segiteni ,hogy mit csinálok rosszul vagy mit kellene beálitanom.Köszi elöre is.


bnss
(veterán)

Jó hír, remélem a Canon-t sem veti meg, mert a print szerver miatt lenne csak a 323-as. ;)

(#259) Dartimperial: elég érdekes ez, ha csak a hálózat egy tagjáról másolsz rá, akkor is CRC hibás lesz az állomány?

[ Szerkesztve ]

üzenetek