Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


Pharaoh
(aktív tag)

reset gomb nincs rajta? Szokott lenni kamerákon.


-Maujuri-
(tag)

Max 6 méter
Ja és forgatható kellene bigrock amit küldött az a design lenne a jó

[ Szerkesztve ]


lakisoft
(veterán)

Vannak már olyan kamerák amik beépített mikrofonnal rendelkeznek és veszik is a hangot? Milyenek a tapasztalatok ezekkel a beépített mikrofonokkal?


bigrock
(addikt)

Olcsóbb
Drágább
#11423: Ilyeneket szereltünk egy végrehajtói irodába, ahol követelmény volt a hangrögzítés.
Egy normál irodában tökéletesen veszi a hangot, kicsit a GAIN-t meg kell tolni, de erre a célra hibátlan.

[ Szerkesztve ]


-Maujuri-
(tag)

Köszönöm


-Maujuri-
(tag)

És erről valakinek tapasztalata?
[link]

[ Szerkesztve ]


Nova91
(tag)

Sziasztok,
Mennyire jellemző a kér irányú audio? De inkább az, hogy lehessen kibeszélni. 20-30 körüli Dauha és Hikviison kamerákat nézegettem, de sehol sem látom, hogy fel lenne tüntetve. Esetleg csak az, hogy mikorofon.


FIREBLADE78
(addikt)

Legújabb ivms-4200 van fent a windózon. Sajnos az idő el van tolódva legalább 8 órával,dátum helyes. Elvileg jól van beállítva a gmt zóna (amsterdamos). Hogyan lehet ezt korrigálni? :R


EuroTyphoon
(csendes tag)

Udv mindenkinek!
Par ezer hszt elolvastam, de a nekem megfelelo kerdessel meg nem talalkoztam, szoval a segitsegetekre lenne szuksegem.
Csaladi hazba szeretnek 4-5 IP kamerabol allo rendszert telepiteni. A hazon lenne 3x 4MP kamera amit a teton poe switchel osszekotok, es a garazson szinten 2 kamera, amit szinten poe switchbe szurnak. Ezek a kerdeseim lennenek:
1. A kamerakat es a nvrt egy gyartotol szeretnem, 3 gyarton gondolkozom: hikvision, provision, dahua. Ar/ertek aranyban melyek lennenek a legjobbak?
2. Mivel a garazst a hazzal nem tudom kabellal osszekotni, ezert lehetseges ugy megoldani, h a 2 kamerat a poe switchbe kotnem, es szinten poe switchbol lenne kivezetve egy iranyitott antenna, ami a hazon levo vevohoz sugarozna (szerintem a wifis kammerak nem lennenek megbizhatoak es nem szeretnem a wifis hallozatomat terhelni). Esetleg valami tanacs ill termekekre link?
3. A tetorol csak 1 utp kabelt tudok lehuzni a szobaba, ezert ugy gondoltam, h a teton lenne a 2. poe switch amiben a 3 kamera lenne szurva es abbol jonne 1 kabel az nvr be. Az nvr a tv es a router mellett van elhelyezve, szoval direktben hdmivel a tvrol is nezhetem a felveteleket. Esetleg erre jobb otlet? Ha a kamerakat kulon is el akarom erni, akkor szurjam inkabb a switchet a routerba es onnan menjen kabel az nvrbe?
De mindket esetben 1 utp megy az nvrbe, es nem is kell, hogy poes legyen.
4. Worst case scenario: a tolvaj lekapcsolja a haz elott az aramot v bemegy a hazba es elviszi a hddt a szobabol, szoval egyiknel sincs felvetelem. Valaki csinalt mar olyat, h padlasra elrejti az nvr felvevot es egy szunetmentes tappal taplalja a poes switchekkel egyutt (amirol meg 2-3 orat elfut a rendszer) + cloudra ment 2-3 fps el. Vagy ilyennel ne is foglalkozzak?
Koszi szepen a valaszokat 😉


jézusom
(addikt)

Riasztós dobozba teheted az nvrt, kulccsal lezarhatod. Fotókat mindenképpen tudsz emailben küldeni, az ups megoldas lehet ha be tudsz ruházni. Nasra is tölthetsz videót. Ezt az irányított vifit nem tudom, nem drága?


FIREBLADE78
(addikt)

Nekem van hik és dahu is. Szerintem dahu jobb,legalábbis a kezelő felület. Ivms egy fos.


7Sony7
(addikt)

Sziasztok. Dahua ip kameráim vannak, egyenlőre rögzítő nélkül. Megoldható hogy mozgásra képet küldjön emailban?


markussandor
(senior tag)

3. A tetorol csak 1 utp kabelt tudok lehuzni a szobaba, ezert ugy gondoltam, h a teton lenne a 2. poe switch amiben a 3 kamera lenne szurva es abbol jonne 1 kabel az nvr be. Az nvr a tv es a router mellett van elhelyezve, szoval direktben hdmivel a tvrol is nezhetem a felveteleket. Esetleg erre jobb otlet? Ha a kamerakat kulon is el akarom erni, akkor szurjam inkabb a switchet a routerba es onnan menjen kabel az nvrbe?
De mindket esetben 1 utp megy az nvrbe, es nem is kell, hogy poes legyen.

a kamerákat külön is eléred, hiszen IP kamerák

4. Worst case scenario: a tolvaj lekapcsolja a haz elott az aramot v bemegy a hazba es elviszi a hddt a szobabol, szoval egyiknel sincs felvetelem. Valaki csinalt mar olyat, h padlasra elrejti az nvr felvevot es egy szunetmentes tappal taplalja a poes switchekkel egyutt (amirol meg 2-3 orat elfut a rendszer) + cloudra ment 2-3 fps el. Vagy ilyennel ne is foglalkozzak?

nálam van szünetmentes, és a képeket pár másodpercenként ftp-re is felmásoltatom, ami házon kívül van, és az nvr-t is eldugtam, egy tolvaj, aki igyekszik sietni, és a mozdítható értékekre koncentrál, nem találja meg sosem, ja és riasztó is van a házban


EuroTyphoon
(csendes tag)

Koszi szepen a valaszt
Egy NVR nyaron a padlason gondolom nem jo otlet, ahol akar 50 fok is lehet.
Es arra valami otlet, h hogy tudnam a garazson levo 2 IP kamerat rakotni a hallozatra (megbizhato vezetek nelkuli megoldas erdekelne)? Koszi


markussandor
(senior tag)

az nvr bárhol lehet, nem kell a padlásra tenni
a másik kérdésedre nem véletlenül nem válaszoltam, nem ismerek megbízható vezeték nélküli megoldást


lehella
(senior tag)

Sziasztok,
olyan kamerát keresek, ami hordozható, van benne infra és idegen helyen is tudom használni bébikamerának. Ezt úgy gondolom, hogy a szállás wifijét kihagyni és a kamera+telefon wifijével érném el a kamerát appon keresztül.


Gézengúz
(addikt)

Vajon mennyire lenne jó választás, ha a funkciói elégségesek?
[link]


bigrock
(addikt)

12.000 Ft-ért 1080p, IP66 kültéri PTZ WIFI kamera kétirányú hanggal?
Ipari hulladék kategória kb.
Bár most látom, 50 m-t tud éjszaka és adnak hozzá csavarhúzót is. Úgy már megéri. :DDD


Gézengúz
(addikt)

Ha nem kell sd mert van akkor már csak 10e, majd 9000 visszajelzés, 4,8-as értékelés mellett csak ennyit jelentene?


markussandor
(senior tag)

hasonlót láttam az apósom szomszédjánál, ők nem panaszkodtak rá, ez nem nagy összeg, vállald be
kb ennyiért vettem csőkamerát, az nekem bevált

üzenetek