Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


wgaborw
(tag)

Szia!

A D-Link esetében a kamera mellé jár egy ingyenes szolgáltatás, amit mydlink cloud-nak hívnak. Ennek pontosan az a lényege, hogy nem kell a routered meg a kamerádat mindenféle free DNS szolgáltatásra konfigurálni vagy különböző portokat nyitni. A kamera folyamatosan tartja a kapcsolatot egy központi szerverrel, és amikor Te szeretnéd bárhonnan megnézni a kamera képét, akkor Te is a központi szerverre jelentkezel be, és a kamerád és az okostelefonod vagy notid közti kapcsolat kialakítását a szerver lerendezi. Adatokat nem tárol, semmi ilyesmi, gyakorlatilag egy jól kialakított és automatikusan működő kapcsolatot épít fel a kamera és a Te eszközöd között. Mindezt természetesen titkosítva...

Személy szerint több ilyen kamerám is van, és eddig nagyon jól működtek...

G.


wgaborw
(tag)

És még az előző posztra reagálva azért D-Link terméket is lehet ám találni vállalható áron:

Igaz nem éjjellátó, de WiFi és cloud és 640x480...

G.

[ Szerkesztve ]


spiritex
(veterán)

Köszi szépen a részletes választ!
A 10e-es modelt hol árulják ennyiért? Elküldöd priviben? Mert Árgép szerint 15 a legolcsóbb helyen...
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]


Immy
(őstag)

Hányszor hallottam már ilyet :DDD
"Adatokat nem tárol, semmi ilyesmi"


wgaborw
(tag)

MIért is állna érdekében egy taiwani gyártónak, hogy kismillió felhasználó adatait tárolja....? Ez nem kormányhivatal és társai... Egy HW gyártó....aki sajnálná arra a pénzt, hogy hatalmas storage kapacitásokat áldozzon be azért, aminek semmi értelme...
Lenne a kocsibeállómról 3 heti felvétele vagy mi? Minek?
EZ kb olyan, mintha elkezdenénk azon elmélkedni, hogy a mail-eket rajtunk kívül még hányan olvassák, mielőtt megnyitjuk őket... :)


spiritex
(veterán)

Megvettem és tökéletes!!! Köszönöm! Ennyi pénzért meg kicsit hihetetlen is!
:R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]


wgaborw
(tag)

Örülök, ha sikerélményed van... Ez által kicsit nekem is... :)


spiritex
(veterán)

Kicsit még finomítanom kellett a Mozgásérzékelést, mert 90%-os beállításon minden felhő átvonulásakor, amikor kicsit árnyékba került a szoba, mindig küldött egy e-mail-t a rögzített képekkel.

Viszont most nagyon belejöttem az IP kamozásba, így kérdezném tőled, hogy van olyan D-Link IP kamera, aminek hangszórója is van? Tehát, hogy távolról oda tudjak szólni egy macskának, gyereknek, stb.? Ha van, melyik a legolcsóbb? Köszi!


wgaborw
(tag)

Szia,

Szerintem a DCS-2132L jó lehet, cloud-os, microSD-vel bővíthető, beépített hangszóróval és mikrofonnal... [link]
Ja és ez már HD és IR LED-es...
G.

[ Szerkesztve ]


bigrock
(addikt)

Tanúsítom... Ügyfél ezen át hívja a pácienseit, teljesen jól működik.


wgaborw
(tag)

Mármint a betegeknél van ilyen kamera?


bigrock
(addikt)

Orvosi rendelő. Az ügyfélváróban vannak felszerelve a kamerák, így a doki látja, hogy mennyien vannak, plusz tudja szólítani is őket.


wgaborw
(tag)

Wahhh, 21. századi orvoslás.... :)


regos
(tag)

a kintiek meg nézik mit csinál a doki... :-)


spiritex
(veterán)

Vagy, ha úgy hagyja a mikrofont, akkor még hallják is, hogy ha "gyógyít"...


wgaborw
(tag)

Remélem nem nőgyógyász.... :D


bigrock
(addikt)

Lehet, hogy ezek után már be sem kell menni a rendelőbe, pl. végbéltükrözés esetén, csak odanyújtani a kamerának... :DDD


spiritex
(veterán)

:DDD


heaven
(tag)

Sziasztok!

2 hónapja már kérdeztem, de végül nem sikerült megoldást találni:
Konfiguráltam egy 8 kamerás rendszert egy kis üzletben.
A központot rákötöttem Statikus IP címmel egy routerre, ami PPPoE internetet kap és DynDNS szolgáltatást regisztráltam.
Sikerült beállítanom a routerben a portforwardot 15961-es porttal és okostelefonnal az ingyenes NO-IP DNS segítségével látom is a képet otthonról a mobilomról.

Az otthoni számítógépre telepítettem egy CMS- Video Client programot, de ha beállítom ezt a 15961-es portot, nem akar működni az asztali gépen.

Mi lehet a gond?


heaven
(tag)

A kameraközpont NETWORK menüjében van két port:
Media port: 9000
Web port: 80

Ezek mik?

üzenetek