Hirdetés

üzenetek

hozzászólások


Ciccuka
(veterán)
Blog

Időpont stimmel a végén?


KROK640
(őstag)

"Időpont: 2020. szeptember 19-20" Aligha, vagy majd egy évet késtünk :(

Vajon lesz valamikor lehetőség arra, hogy látogatók is kiállíthassanak?


Fücsök007
(senior tag)
Blog

Elírás. :D


szoftos
(csendes tag)

oltasi igazolvany?

szomoru, akkor ide se megyek.


Runo
(veterán)
Blog

Nem értem, miért kell oltási igazolvány, meg 1.5 méteres távolság, jelen pillanatban ezek a korlátozások nincsenek érvényben...
Ennyiből maszkot is kelljen viselni!


kovinor
(csendes tag)

Ha ez nem magyarban lenne, megnézhetnénk egy 4 kártyás RTX 3090 konfigot is... Természetesen ez így is lenyűgöző! Köszönet érte!


Runo
(veterán)
Blog

És az miben RETRO? :DDD


bacsis
(Közösségépítő)
Blog

Most estem haza, bocsi javítottam :R
KROK640! A kiállítók mind úgy csatlakoztak a kiállításhoz, hogy eleinte látogatók voltak ;)
Runo! Sajnos de... Zárt rendezvénynek számít :U
484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet a veszélyhelyzet idején alkalmazandó védelmi intézkedésekről 6/C. § 3. bekezdés: Ha az egyéb rendezvényt zárt térben tartják, az egyéb rendezvényen – az ott foglalkoztatottakon kívül – kizárólag a koronavírus ellen védett személy, valamint a felügyelete alatt lévő tizennyolcadik életévét be nem töltött személy vehet részt.

[ Szerkesztve ]


rum-cajsz
(őstag)
Blog

Hajrá!


frescho
(addikt)
Blog

Sajnos a BRSZK zárt térben tartott egyéb rendezvénynek minősül. A folyamatos módosítások nehezítik a szabályok követését, de ha esetleg be tudod linkelni azt a szabályt ahol a lentieken enyhítettek, az megköszönném. Az 1.5m-es távolság a rendezők saját döntése, ahogy a 2020-as rendezvény elhalasztása is volt, pedig lett volna lehetőség a megnyitására. Mi inkább a jobb félni, mint megfertőződni oldalt pártfogoljuk.

6/C. § (1) A sportrendezvénynek, a kulturális eseménynek, a családi eseménynek vagy magánrendezvénynek, zenés, táncos rendezvénynek, valamint falunapnak nem minősülő rendezvényt (a továbbiakban: egyéb rendezvény) az e §-ban foglaltak szerint lehet megtartani.
(2) Ha az egyéb rendezvényt a szabadtéren tartják, és azon – az ott foglalkoztatottakon kívül –
a) ötszáz főnél kevesebben vannak jelen, azon a koronavírus ellen nem védett személy is részt vehet,
b) ötszáz fő vagy ennél több személy van jelen, azon – a (6) bekezdés szerinti kivétellel – kizárólag a koronavírus ellen védett személy, valamint a felügyelete alatt lévő tizennyolcadik életévét be nem töltött személy vehet részt.
(3) Ha az egyéb rendezvényt zárt térben tartják, az egyéb rendezvényen – az ott foglalkoztatottakon kívül – kizárólag a koronavírus ellen védett személy, valamint a felügyelete alatt lévő tizennyolcadik életévét be nem töltött személy vehet részt.
(5) A (2) bekezdés b) pontja, illetve a (3) bekezdés szerinti egyéb rendezvény szervezője, valamint az egyéb rendezvény helyszínének üzemeltetője vagy vezetője, illetve a szervező, az üzemeltető vagy a vezető alkalmazottja – a (6) bekezdés szerinti kivétellel – köteles annak a személynek a beléptetését megtagadni, valamint a belépését megakadályozni, aki a koronavírus elleni védettségét vagy az életkorát e rendeletben meghatározott módon nem
igazolja.


elmo
(aktív tag)

Nagyon ügyesek vagytok, hajrá! ;)


Runo
(veterán)
Blog

Oksa, elnézést, rosszul tudtam! :R


pechman8
(tag)
Blog

Ott figyelnek a voodoo chipek!
:)
HHmmmm...
"Régi dicsőségünk, hol késel az éji homályban?"...


andor80
(senior tag)
Blog

tudjuk vírus sincs na hello....


CocooN-z
(őstag)

:K :R


UnA
(Korrektor)
Blog

Nem ez a lényeg, de ugye a szabályozás tartalmaz kivételeket, ezért röhejes az egész...


Runo
(veterán)
Blog

Anya! Ha hülye vagy, azt ne vetitsd ki másra! Csak megkérdeztem, mert tényleg furcsa, hogy valahova semmi nem kell, valahova meg szinte minden!
Amúgy én be vagyok oltva, nem kell izgulni!


andor80
(senior tag)
Blog

Semmi röhejesség nincs .Jelen pillanatban nem lángol a cucc de oda kell figyelni


andor80
(senior tag)
Blog

Moderáld magad.Elfogadtad az ászft ami tiltja más fórumtársak minősítgetését.


benedekco
(őstag)

Najó, de az hogy hibás a törvénykezés vagy vannak kivételek, az nem azt jelenti, hogy minden korlátozás baromság. Ez olyan mintha arra hivatkoznánk, hogy a mentők átmehetnek a piroson akkor én miért nem?
A 1.5m-es korlátozásra meg azért szokott tenni a nép magasról. Nem hiszem hogy itt is másképp lesz majd.

Re hír: Ez jó! Egyszer talán én is eljutok valamikor a rendezvényre :-) Talán jövőre?! :R

üzenetek