[Re:] [doc:] Regisztrált 2003-02-27 10:12, azaz 7303 napja - nagyúr - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


Luck Dragon
(nagyúr)
Blog

Gratulálok .
Elképzelésem sincs 20 éve PH hogyan is nézhetett ki . Bár akkor szerintem más dolgok foglalkoztattak , mint például délutáni kényszer alvások elkerülése . :DDD :DDD


rgqjx
(aktív tag)

Gratula.

Szintén mindennapos vendégként vagyok jelen, bár inkább csendes megfigyelőként. A Google mellett az itteni fórumkeresőt használom legsűrűbben, legtöbbször sikerrel, hála a közösségnek. :R

[ Szerkesztve ]


Foglalt név
(addikt)

Ha Q3-ban töltött idő nem számít életnek...
Lerohadt az mportal, valaki közben rátalált erre az oldalra és aki finnyás volt irc-zni az itt ontotta a baromságot napközben. Mivel tudni kellett kettőt kattinatni, hogy az ember "felmenjen a netre" több volt a hülyeség és kevesebb a hülye.


Chaser
(titán)

régen minden jobbvót' : )
sok jó cikk volt, közösség is jobb volt sztem, bár az most sem rossz, csak kevesebb jóarc' maradt
persze akkor még kinti oldalakból is kevesebb volt, itthon se sok it-s oldal volt, talán a hwsw volt a ph riválisa, de már passz
voltak tényleg jó szerzők meg nagy figurák a másik oldalról
jókat balhéztam sokszor modikkal is :d
sokkal kevesebb csaló volt, de nyilván eladó is kevesebb és net is sokkal kevesebb emberkének volt
és az aprón tényleg lehetett adni-venni, de nem olyan felállásban mint most...sokszor bolti ár felett a használt sok éves akármit, ha olyan hirdetés volt olyan komment cunamit kapott hogy gyorsan észrevette magát :d ma meg már ezért is bünti van...
értékelés pirospontozás' volt vagy fekete, volt egy topikja, beírtad kivel volt business és hogy értékeled, itt összegezték az eredményeket - egész jól zártam ott : ) -
designra hasonló volt mint a logout felülete, de már az is modernebb nyilván, ebből is mindig mentek a balhék mikor változás volt : )
nem tudom mikor regeltem először, eleinte ritkán jártam, mindig elfelejtettem a nicket...ennél ragadtam meg, ezt biztos nem tudtam volna elfelejteni:d
kb ennyi ami eszembe jut így hirtelen

szerk:
Foglalt név
te is mod voltá nem?
és öltük is egymást ha jól rémlik : )

[ Szerkesztve ]


this is life
(Ármester)

Nagyjából így nézett ki anno [link] [link] .

Doc fogadd a gratulációm.


Viktor0610
(MODERÁTOR)
Blog

Ezek a Mobilarena oldalát mutatják, nem a Prohardvert. ;]

Prohardver.

[ Szerkesztve ]


this is life
(Ármester)

Bocsi ezt benéztem :DDD
Itt a javított verzió [link] még indexes háttérrel.
Amúgy bennem van a hiba, anno a mobilarenán keresztül keveredtem ide, ők az elsődleges felület.


Viktor0610
(MODERÁTOR)
Blog

Én is "mobilarénás" vagyok, voltam.
Ezért regisztráltam ide később.


Petyyyyy
(addikt)
Blog

20 év? Gratulálok!
Kb az elsők közt lehettél akik felkapcsolták a villanyt. :D

2003-ban szerintem még a térképen sem voltam - jó ha a faluban pár házban volt internet, meg az iskolában és annyi.


Luck Dragon
(nagyúr)
Blog

Chaser & This is life & Viktor, köszi :R

[ Szerkesztve ]


rgqjx
(aktív tag)

Szerintem voltak még páran előttünk is. Valószínűleg Parci a titkok tudója.

Nekem valami Abit-os oldal is rémlik. Nekem pl. ez a másod regem, mert az előzőt valahogy elkavartam.

[ Szerkesztve ]


Undoroid
(őstag)

Anno még nem Prohardver volt, hanem PlusAbit! Akik még oda regisztráltak, azokat onnan migrálták át ide, azért olyan furcsa a regisztrálási idő! Az ismerősöm is úgy került ide! Rákérdeztem nála erre, mert furcsának találtam azt a regisztrálási időpontot, amiket már másoknál is láttam!
Volt még más is akkoriban: voltak olyan regisztrációk (vendég nicken) is, amiket időnként más és más személy használt, de nyilván a visszaélések miatt ezt eltörölték!


Xpod
(addikt)
Blog

"Elképzelésem sincs 20 éve PH hogyan is nézhetett ki"

Kb így nézett ki a RI/OS2.

Ez pedig a RI/OS3, pár évvel későbbről.

#11 rgqjx Az oldal neve Plus A Bit volt ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]


RudY
(addikt)
Blog

Anno én is az mportal rottyosodása után keveredtem ide huszonéve. Sajnálom, hogy az ősrégi irc beszélgetések elszálltak egy vargáné tápgebasz miatt, pedig ma is élvezet lenne olvasni a kvék vs. UT vs. CS flémeket. :DDD


DrBubo77
(addikt)
Blog

És hogy kerül oda az Index?


Viktor0610
(MODERÁTOR)
Blog

Látod, ez jó kérdés.
Nagyon rég volt már, nem emlékszem sajnos. :((


joghurt
(addikt)
Blog

?


Viktor0610
(MODERÁTOR)
Blog

Köszi, ez lesz az! :R


Fred23
(nagyúr)

Gratula! Nekem most az ugrott be a régi időkről, hogy mennyire ment a warez; teljesen természetesek voltak az olyan kérdések, mint kinek van krekkje ehhez vagy ahhoz... :)

[ Szerkesztve ]


Egon
(nagyúr)
Blog

Nekem pár nap és már 21 év...
Előtte is írogattam, anno még Guest-ként is lehetett (lusta voltam regelni). De a plusabit-os időkben még nem ismertem az oldalt.


Angie™
(addikt)

Szörnyű, hogy el tud repülni 20 év.. :U


DrBubo77
(addikt)
Blog

Köszönöm a választ! :R


Angie™
(addikt)

Bocsi, a profilképed a legjobb amit valaha láttam itt :) Iszonyatosan menő :K


joghurt
(addikt)
Blog

Nem tudom, vajon hányan lehetünk a 20 éven felüliek klubjában.

Akik életkorban vannak ez alatt, azok tipikusan itteni cikkek olvasása helyett inkább megnéznek egy videót egy Magyarósi Csaba-féle önjelölt mindenhezértő nagyarctól, és ebből lesz meg az ingathatatlan álláspontjuk.

üzenetek