[Re:] [doc:] Regisztrált 2003-02-27 10:12, azaz 7303 napja - nagyúr - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


Chaser
(titán)

régen minden jobbvót' : )
sok jó cikk volt, közösség is jobb volt sztem, bár az most sem rossz, csak kevesebb jóarc' maradt
persze akkor még kinti oldalakból is kevesebb volt, itthon se sok it-s oldal volt, talán a hwsw volt a ph riválisa, de már passz
voltak tényleg jó szerzők meg nagy figurák a másik oldalról
jókat balhéztam sokszor modikkal is :d
sokkal kevesebb csaló volt, de nyilván eladó is kevesebb és net is sokkal kevesebb emberkének volt
és az aprón tényleg lehetett adni-venni, de nem olyan felállásban mint most...sokszor bolti ár felett a használt sok éves akármit, ha olyan hirdetés volt olyan komment cunamit kapott hogy gyorsan észrevette magát :d ma meg már ezért is bünti van...
értékelés pirospontozás' volt vagy fekete, volt egy topikja, beírtad kivel volt business és hogy értékeled, itt összegezték az eredményeket - egész jól zártam ott : ) -
designra hasonló volt mint a logout felülete, de már az is modernebb nyilván, ebből is mindig mentek a balhék mikor változás volt : )
nem tudom mikor regeltem először, eleinte ritkán jártam, mindig elfelejtettem a nicket...ennél ragadtam meg, ezt biztos nem tudtam volna elfelejteni:d
kb ennyi ami eszembe jut így hirtelen

szerk:
Foglalt név
te is mod voltá nem?
és öltük is egymást ha jól rémlik : )

[ Szerkesztve ]

üzenetek