Samsung lézernyomtatók topikja - Nyomtatók, szkennerek fórum

üzenetek

hozzászólások


manitu666
(tag)

Hali! Szeretnék egy ilyen nyomtatót venni. Az lenne a kérdésem, hogy valakinek van-e valamilyen tapasztalata ezzel a nyomtatóval? Thx


manitu666
(tag)

???


manitu666
(tag)

Nagyon zsír a nyomtató!


B.Panther
(csendes tag)

hali, nem tud vk. töltőport szerezni a 1610-esbe?
thx előre is.
ja tapasztalat: tényleg zsír :), baba kis gép, megéri a pénzét...

[Szerkesztve]


manitu666
(tag)

Szerintem ne a töltőporral szenvedj, inkább töltesd újra, így nincs para a baszakodás miatt :)


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


bored
(tag)

Jó kis gép. A régi tintasugaras nyomtatómhoz képest gyors és sokkal szebbek a vnalak, betűk, még piciben is. Egy apró problémám volt vele úgy százegynéhány print után. A papírtovábbító gumik halvány fekete nyomot hagytak a lapok tetején, de egy finom tisztogatás enyhén Clin-es ronggyal segített a bajon.
Azt azér hiányolom, hogy alapból nem tud kétoldalast nyomtatni, volt már, hogy fordítva tettem vissza a lapokat :((( Ja, meg nem szines :DDD


manitu666
(tag)

Hát igen, megvannak a hátrányai (amiket leírtál), de ezek ellenére is szerintem egy profi gép. A te nyomtatódban még az eredeti toner van? Mennyi oldalnál tartasz? Thx


manitu666
(tag)

fel


bored
(tag)

Még eredeti a toner. Saccra 300 oldalt nyomtattam vele. Állítólag a printerrel adott toner csökkentett kapacitású :F


manitu666
(tag)

Jaja, elméletileg 1000 oldal van benne (az eredetiben 2000). Ezért kérdeztem, hogy mennyinél tartasz, mert hallottam olyat, hogy már jóval az 1000 fölött tart valaki a gyárival és még van benne!!!


manitu666
(tag)

ja, és fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


manitu666
(tag)

fel


B.Panther
(csendes tag)

gondoltam, ha már itt vagyok, akkor írok :)
hát írtam, no de ami érdekesebb!
én mégis szenvedek inkább a töltéssel, és ami még nem biztos, az az h. tudok 1 kg-os kiszerelésben venni port jó áron (esetleg töltök is kollégáknak baráti alapon :), de ere majd késöbb visszatérünk, ha megtudtam biztosra, h. mi is a helyzet)
meg, ha téged érdekel, csak abból gondolom h. a kollégát is megkérdezted, én sacc/kb 800 oldalnál tartok
:)) :C


B.Panther
(csendes tag)

Hali!
ha valakinek netán kell, akkor tudok 1-2 doboz 110g-os töltöt
írjatok privit, az árat megbeszéljük....esetleg még segítek is megtölteni.


muci
(tag)

hali. Nekem kellene 1 toner 1610-hez, ami 150gr-os töltetet elbir. Egyébként Pesten van olyen hely, ahol 3000ft-ért töltenek 75gr-ot és nincs várakozási idő, csak 1 óra.

üzenetek