neduddki

trenzit
(tag)

Hakkinenhez mit szóltok amúgy a DTM-ből?
Pont ugyanannyi verseny kellett neki is az első győzelméhez, mint 2002-ben Alesinek!:)

Type-R
(őstag)

Várható volt a győzelem, az elöző versenyen is 3. lett, gratula:C.

trenzit
(tag)

Azért jó látni hogy nem felejtett el vezetni.
Bevallom, mikor az első versenyen csupán 10. lett, és a leggyengébb Mercis , akkor nem hittem az idei győzelemben, de bizonyított.
És reális esélye van a bajnoki címre is, hiszen pár pont csak a lemaradása, és látszólag jó formában van.

Type-R
(őstag)

Meg kellett csak szokni az új autót, meg más vezetési technika szükséges, és itt jobban lehet löködni, az F1-ben jobban kellett vigyázni az autóra.

trenzit
(tag)

Végülis ebből a szempontból hasonlít a 2 kategória, hogy gyakori a test-test elleni harc.
Azért az nem volt gyenge, ahogy Alesi autóján rajta maradt az a töltőberendezés!:DDD

Type-R
(őstag)

Ma reggel olvastam az Auto-Motort, és abban azt irták, hogy az itr-ek nem gyári autók, igy nem valószinű, hogy a Honda forgalmazná őket itt eu-ban, viszont arra fenn áll az esély, hogy a 2006-os szezonban már gyári támogatással induljanak.

a_tesz
(Korrektor)
Blog

csak összeáll a kép lassan mind a hondánál, mind nálam :))

a_tesz
(Korrektor)
Blog

ugye nem felejtette el senki, hogy a hétvégén futam? 5. és 6. verseny, Imola. közvetítés vasárnap a szokott időben

trenzit
(tag)

Na igen, akartam is írni:C
Ha csak fele annyira izgalmas lesz, mint az f san marinoi nagydíj, akkor az már kiválo lesz.

(őstag)

A tegnapi kőt futam közül az első egy kicsit unalmas volt ami az élmezőnyt illeti, miután Gionavardi az élre került, nem tudta senki már utolérni. A második futam már izgalmasabb volt, mert a két BMW végig elég közel ment egymáshoz, de Priaulx-nak a gumia annyira elkopott, hogy Müllert már nem tudta meglőzni.

Type-R
(őstag)

Itt egy összefoglaló leirás, ha esetleg valaki nem látta volna a futamokat: Bővebben: link

Integra
(titán)

nabazz, colciago verdáját meg második futamban szépen rapityára törték... :(

[Szerkesztve]

Type-R
(őstag)

Az első futamon meg szépen kilökte a Seatos Genét, elég agresszivan vezet Colciago, de nálam még agresszivabb Farfus, a második futam végén hogy kilökte Zanardi-t, és ketten meg is igy szegény Zanardi csak 6. lett.

Integra
(titán)

elsőnél még láttam hogy kiküldte a seatot, bár a seat látványosan belassult.
második futamot nem néztem, nem érdekelt.

Type-R
(őstag)

Pedig a második futam jobb volt mint az első.
Te nem tudsz semmi infót arról, hogy a Honda a következő szenzonban már gyári támogatással indul.

Integra
(titán)

nem hiszem, soha nem volt gyári támogatású autójuk itt.
a jas motorsport volt mindig egyetlenként.
most is ők vannak, van egy tök magánpilóta meg egy félig hivatalos pilóta, ennyi.
ahhoz képest hogy kis privát csapat, az egyenesekben nagyon hasít már az accord.
csak kéne újra egy jó pilóta

trenzit
(tag)

süllyed a topik:U

Type-R
(őstag)

Ennek a versenysorozatnak, úgy látszik még nincsakkora rajongó tábora mint az F1-nek:(, meg nincs is annyi botrány körülötte.