D-Link DNS-323 - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


MoKiLoK
(csendes tag)

Nem, az internet szolgáltatód által adott IP címeden tudod majd te meg mások elérni a DNS-313-at.
Ehhez először hozz létre usereket (a DNS-313 kezelőfelület/advanced fül/user/groups)
Aztán az FTP server menu alatt oszd ki, hogy melyik user milyen jogosultsággal rendelkezzen és melyik könyvtárhoz férjen hozzá, majd a lap alján indítsd el az FTP servert - start FTP server.
Amennyiben router mögött van a 313-as, akkor virtual serverként is be kell állítani, ott adod meg a 313-as IP címét - legalábbis én ezt csináltam.

Ezeket én is tegnap este állítottam be és ma egy másik helyről, a hugoméktól simán fel tudtam csatlakozni és láttam mindent, ami a 313-as winyóján van.

Nekem szerencsére kábeles netem van így - bár dinamikus IP címem van, viszont a szolgáltató mindig ugyanazt az IP-t ossza ki - tulajdonképpen bárhonnan tudok csatlakozni.
Sajnos az ADSL-nél minden 24 óra után más az IP cím, így ott még különböző mahinációk is vannak, de erről én már nem sokat tudok.

Remélem segítettem, bocs, ha szájbarágósra sikerült, nem tudom, hogy meddig jutottál.
Szívesen segítek még.

üzenetek