Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


zsolt0638
(tag)

Jaaa......
Tényleg, bocs :R
Antutu, így már más!


fulopot
(friss újonc)

Szia, nekem is ilyen gondom volt, az útválasztó szart sem ér ilyen célra. A Sagemcom 5655v2 jól volt beállítva, de le se sz... amit beállítottam neki, a kamerák előjöttek vagy eltűntek véletlenszerűen. Kivülről meg reménytelen volt. De ez csak a kamerákra vonatkozik, mert a többi eszközöm elértem mindenhonnan. Ezt már régen végigzongoráztam, informatikus vagyok, nem ment :-). Hívtam a szolgáltatót, sikerdíjért beállítják, röhögtem a háttérben, mit szerencsétlenkedtek, és nem tudták beállítani. fogtam a régi tp-linket, dmz-be tettem a fixen beállított ip címét, és csak a kameráimat és a rögzítőt tettem rá, és így elérem.


amperone
(friss újonc)

Az AHD Security Recording System (AHD2304A10-VT h.256) nem kapott képet az AHD-5020 kamerától. No, de ez megoldódott volna, mert előkerült a kamerák tápja illetve az elosztó kábele. Gond megoldva, gondoltam én... Erre most már kap(na) áramot, ellenben a rendszer az AHD2304A10-VT szépen lefagy, majd egy perc múlva újraindul... és újra... és újra...
Mi lehet a gond? Kérlek segítsetek.


pusi1981
(aktív tag)

Sziasztok!
Építkezést szeretnék figyelni 4G LTE hálózati kamerával.
Digis simmel üzemelne.
Fontos lenne az APN szerkeszthető ség a biztos internet elérés miatt.
Ezt néztem ki:
[link]
Szerintetek mennyire megbízható,illetve van e valami más opció valami ismertebb típusra ebben az arfekvesben?


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

Sziasztok. Egy kisboltba kellene 2 kamerás megfigyelő rendszer, ami rögzít is. Egy kintre, egy bentre.
Ezt néztem ki, mennyire jó alternatíva?


markussandor
(senior tag)

Ezek analóg rendszerek, kicsi felbontással, én nem adnék pénzt érte.
Pláne nem egy boltba. Minimum FHD! És a topik miatt stílszerűen IP rendszert javaslok :-)


grabber
(addikt)
Blog

Ezért az árért nagyon mást nem kapnál. Mikrotik lte router 40k,20k egy kamera. Drágább lenne és ott több rendszer... Nem feltétlenül lenne jobb,de drágább lenne.


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

Értem. Ennyiért ajánlanál digitálisat nekem? Nem igazán van rá több keret, Ráadásul a vinyó ára még benne sincs. tehát nulláról indulunk.
Már így is lemondtunk a 4 kameráról. Mert amúgy annyi kellett volna.
A boltban nincs internet, ezt elfelejtettem mondani. csak WIFI érhető el, az is gyengén.

IP, nincs másik topic sajnos...... :(

[ Szerkesztve ]


markussandor
(senior tag)

Ha nincs rá keret, akkor vedd meg, ennyiért nem lehet kapni minőségi cuccokat...


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

Ha 6 méterről felismerhetőek rajta az emberek, akkor minek több százezret költeni komolyabb cuccra? Nem egy hangárba kell, vagy futball pályára.....
Ezért is kérdeztem, hogy ez elég-e? Évi maximum 1-2 bolti lopás esetére kell, hogy visszanézhető legyen.


grabber
(addikt)
Blog

Akkor ez is jobb mint a semmi. Tapasztalatom nincs vele,de csak rögzít valamit és ennyiért nem drága. Talán elrisztásnak is jó. Viszont a rögzítő ebben 4 csatornás,akár később is vehetsz hozzá kamerát. Minőséget ne várj. Csoda hogy ha felvesz és látsz majd benne bármit is.


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

A többi kínai cuccról mi a véleményetek? Van köztük fullHD is (na persze....) 4 kamerával 30K-ért.


grabber
(addikt)
Blog

Melyikre gondolsz konkrétan? Kínai cuccok között is van minőségbeli különbség. De ennyire olcsón sehogy nem tudod megúszni. Mert ha csak kamerát veszel a rögzítést nehéz kihagyni. Kínai kamerát kapsz olcsón,de rögzítő akkor is kell. Meg kábel,meg táp vagy poe.


sambenez
(addikt)

30k-ért még kínából sincs 4db normális kamera.


jézusom
(addikt)

HDD-t ne felejtsétek ki, Önmagában egy 20as.


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

Ezek komplett szettek. Rögzítővel, egérrel, tàvirányítóval együtt. :D

[link]

[ Szerkesztve ]


sambenez
(addikt)

De ez nem ip kamera szett.


Janos250
(őstag)

Vannak, persze, az ilyen és hasonló
https://www.banggood.com/VIKCONN-1080P-Full-HD-Security-Camera-Video-Surveillance-Camera-2_0MP-Weather-Proof-Full-Metal-CCTV-p-1255971.html?rmmds=search&ID=533182&cur_warehouse=CN
20$, azaz 6 eFt körüli kamerák, de nem tudni előre, melyiknek melyik funkciója működik, melyik nem. Még azonos nevűekben is lehet nagy eltérés az éppen beletöltött firmware miatt. Frissítés többnyire csak papíron van, a gyakorlatban vagy a link nem működik, vagy nem fogadja el a letöltött fájlt, stb. Ezek a legolcsóbb kínai (persze minden kínai, a nagy nevűek is általában kínaiak) kamerák a legolcsóbb kínai rögzítőkre kötve általában működnek, távolról is lehet őket nézni VLC-n, beállítani csak IE-ben lehet, más böngészőben nem, de pl. ftp, mail küldés hol működik, hol nem, a mozgásra riasztás aktív tartománya nagyon szerencsés állapotban működik, de gyakran nem, néha még be se lehet állítani.
Korábban linkelte valaki ezt
https://www.aliexpress.com/item/32992885006.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5b384c4dPhlQwP
a kamerát, akkor 40 $ körül volt. Tapasztalatom szerint ez tudja amit írnak róla.


grabber
(addikt)
Blog

Ezzel jobban járnál. Ha nincs rá több akkor csak ezt tudod venni vagy kb semmit. Egy rögzítő is min 20k. Kamerák 20k-tól kezdődnek,amik jók. Amit én vettem,majdnem egy kamera annyi,mint amennyit te egy komplett szett-re szánsz.
Vettem magamnak egy kínait wifiset 6k-ért,de gagyi. De ahova kell nekem oda elég az is


vacs
(veterán)
Blog

Neked két darab wifis sd kártyára rögzítő kamera kell, így nem kell se rögzítő, se hdd, se kábelek (bár ettől még sd-t kell venned > ebay > sinceritytrading).
2019-ben analóg rendszert már nem "illik" felszerelni, illetve legyen már legalább 2 mp (fullHD).
Ha ennyire kevés a keret, akkor én inkább gyűjtenék még hozzá, 1x kell normálisat venni!

:K

[ Szerkesztve ]

üzenetek