Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


Suineg
(senior tag)

Szép Napot Mindenkinek!
Segítségeteket kérem. Van egy Escam QF508 és egy Escam QF003 kamerám.
Valaki használ ilyeneket vagy nagyon hasonlót?
Kellene egy jó app amivel használható lenne esetleg egyszerre a kettő.
Jelenleg van a QF508-hoz egy Yoosee nevű a QF003-hoz pedig az XMEye nevű appok, de pl. az XMEye mintha csak felhős lenne, szóval ezeknél esetleg valami jobbat keresnék.

Esetleg egy leírást vagy tesztet magyarul ezekről. Ezenkívül egy NAS FTP-s vagy egyéb helyi rögzítési leírás is jöhet, programmal, ami ezt a két típust felismerné.

A kínai support nem beszél magyar, de még szinte angolul sem. Kérdezek 3 dolgot, és ha szerencsém van akkor egyre kapok is választ :U

Köszi mindenkinek.


tzsolesz
(nagyúr)
Blog

Most olyanok vannak fent, 2db, egy kint egy bent. Eszi az SD kártyát. Ráadásul 4 hónapja olyan szoftver jött ki a telóra, hogy semmit nem tudok se megnézni, se kimenteni. Már örülök, ha néha be tudok lépni. Szörnyű a támogatása ezeknek......
PC-s elérés pedig csak élő megtekintést támogat. Semmit nem tudok vele kezdeni....
Az e-magos 7700 Ft-os CCTV-s fehér cső alakú kis izé amúgy....


huan
(őstag)

Sziasztok!
Vennék kínából egy wifis,éjjellátó,forgatható ip-kamerát, 10ezer alatt.
Tudnátok ajánlani ebben a kategóriában elfogadhatót?
Köszi!


sambenez
(addikt)

Felejtsd el.
Forgatható, 10e alatt, elfogadható minőség. Ebből a háromból csak kettő lehetséges egyszerre, az is nehezen.

[ Szerkesztve ]


Suineg
(senior tag)

Neked milyened van, illetve milyen típusokat ajánlanál 1080p-vel kültérre és beltérre?


vacs
(veterán)
Blog

High endurance MicroSD kell neked, ezeket direkt a folyamatos írás/olvasásra tervezték!
Mint már írtam, a keretből nem kapsz normálisat!!


sambenez
(addikt)

Nekem van Dahua, Escam meg noname is. Egyik sem forgatható. De még így is 40$ volt a legolcsóbb.


huan
(őstag)

Ilyesmik kerülendők?


jézusom
(addikt)

Ismerősöm vett ilyet. Otthon maradt kutyákat, vagy babát figyelni tökéletes beltérre.


sambenez
(addikt)

Ennek a minőségéről semmit nem lehet tudni. Nem látok egyetlen technikai adatot sem.
Közben rájöttem tévedtem, van egy forgatható kamerám, egy sricam sp019, ennek az éjszakai képével egyáltalán nem vagyok megelégedve. Ez is 40$ fölött volt.


grabber
(addikt)
Blog


Ilyen képe van egy fólia sátorban. Wifin megy. Kicsit laggol,kevés az a FPS,kicsit blokkkos vagy pixeles is.CSodát nem kell várni tőle.


huan
(őstag)

Rendben. És ami nem forgatható?


Suineg
(senior tag)

Ezekből ami be is van üzemelve, azokat tudod PC-n egy alkalmazással használni? És androidon esetleg, vagy ott mindenképp külön appok vannak a különfélékhez?


Suineg
(senior tag)

Hát azt mindenképp megmutatja ha viszik az anyagot :)


benvolio
(őstag)

Hikvision kültéri fullHD kamerához ez a microSD kártya megfelelő: [link] ? Esetleg van valakinek ilyen?
Üdv!


grabber
(addikt)
Blog

Idővel mind bedöglik,mert nem bírják az írást. Nézz olyat,ami sok írást ír.


benvolio
(őstag)

Hol látom ezen, hogy ez mennyit bír? Hol kell ezt nézni? De élettartam garanciás ahol néztem, ha bedöglik akkor cserélik vagy nem?


vacs
(veterán)
Blog

Pár hozzászólással korábban írtam, hogy High endurance MicroSD kell, ezeket direkt a folyamatos írás/olvasásra tervezték!


benvolio
(őstag)

Köszi, megnézem őket.


Tothgera30
(Ármester)

Közben meg is jöttek, és elég szép képe van.

üzenetek