Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


simico
(aktív tag)

Simán felrakható dóm kamera függőleges falra, nekem is az van a teraszajtó fölött. Ha pont a kamera tervezett helyet mögött jön ki a falból a kábel, akkor nem kell szerelő doboz sem.


fila
(senior tag)

Ennek az annkesnak vagy az alja, vagy az oldala zárható.


pityaa23
(senior tag)

Na ez így szuper!

Már csak a 15 FPS-en gondolkozom, egyébként rendelném is a szettet.


varmi2
(nagyúr)
Blog

A reolink tud 30 fps-t is max felbontáson.


sambenez
(addikt)

Melyik tud 30fps-t 4K-n?


bogabi
(senior tag)

Az én tapasztalatom az, hogy ha csak nem asztalitenisz versenyt nézel, akkor bőven elég a 15 is. Sőt, nálunk általában 8-10 fps-re vannak állítva a kamerák (80+ Avigilon, 2-8 MP), még sose volt abból probléma, hogy ne lenne elég visszajátszáskor a sebesség. Van olyan, hogy kell a nagy fsp, de általános esetben bőven elég a 15 is.


vacs
(veterán)
Blog

Annke C800 fps adatok by Nihill > [link] :K

Az Annke AC800 már 4K@25fps-t tud.

És az Annke topikösszefoglalót olvasd át: [link]
hivatalos Hikvision oem partner, saját app, de a Hik-Connect app kezeli az Annke kamerákat


varmi2
(nagyúr)
Blog

Nem 4k-t írtam, hanem az aktuális kamera max felbontásán.
PL: nekem van egy RLC-810A kamerám
ami 3840x2160 tud 25 fps-t. Nem 30 hanem 25, rosszul emlékleztem.

[ Szerkesztve ]


vacs
(veterán)
Blog

Pl a Reolink RLC-810A + 820A 8MP/4K@25 fps-t tud.
A Reolink RLC-1212A, 12MP-en 20 fps-t tud.


pityaa23
(senior tag)

Kösz mindenkinek! Olvasgatok, lassan döntök. :D Nem tudom meddig lesz még az akció.


tomy_cz
(senior tag)
Blog

Szia,
megnézted? Tud több kamera egy közös megosztásra, "HDD"-re menteni? :)


vottokar
(senior tag)

Bocsánat. Tudom hogy nem pontosan ide illő kérdés, de megkérdezném, hogy én vagyok-e a hülye, de az Alis Reolink Official Store-n található relatíve jó [link] árú vásárlásokat csak én nem tudom elérni (magyarul balfék vagyok), vagy szokásos alis beetetés és csak északnyugat szingaléz új regeseknek elérhető. Nem pont erre a típusra vadásznék, de azért a kiplakátolt 63dollár helyett nekem több, mint 91 dolláros árat mond a kosárra...


sambenez
(addikt)

Látod a képen azt a 6 zászlót?
Nagy valószínűséggel ez nekik szól.


vottokar
(senior tag)

Természetesen láttam, de akkor meg miért küldözgették már 22-e előtt több nappal az állandó emaileket a hungarisztáni címemre? (naiv kérdés volt részemről, bocs...)
Akkor ha döntök marad a Reolink.com. Ott jobbak az árak....

[ Szerkesztve ]


fila
(senior tag)

Annyi infó még, hogy sokszor hetekig nem elérhető náluk ez a box. Én kb 2 hónapot vártam, hogy legyen készleten, és meg tudjam rendelni a harmadikat.


sambenez
(addikt)

Én is azt mondom nem gond a 15fps. nem egy akció filmet forgatsz vele.
Az akció szerintem suli kezdésig lesz, de lehet ezen a hétvégén vége.


ratkaics
(senior tag)

Sziasztok!
Van most ajánlott kültéri varifokális bullet IP kamera, ami kifejezetten ajánlott?


libus
(őstag)

Rendeltem egyTP-Link TL-SG1005LP PoE Switch-et... [link]
A 2db ANNKE NC400 úton van már, és ezekhez rendeltem..
Azt szeretném kérdezni, hogy ebből a Switch-ből csatlakoztathatom e a 2db Reolink 410W-t is?
Az ANNKE tudom, hogy PoE-s, de a Reolink 410W ha jól tudom nem az.
Vagy ez a Switch arra a csatlakoztatot eszközre nem küld áramot, amelyik nem PoE képes? :F Legyen ez kamera, NAS, stb...


Audience
(aktív tag)

Nekem minden működik ilyen switch-ből. Lehetnek olyan régi cuccok amik tönkre mennek de inkabb passzív POE okoz gondot. Ez a switch ha nem lát terhelést nem kapcsolja be a kimenetet


jézusom
(addikt)

Ezekből az annke, reolink meg kínai vonalon nem nagyon találtam varifokálisat. De kintről olcsóbb egy rendes ptz, mint itthon egy sima vf.

[ Szerkesztve ]

üzenetek