Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


vacs
(veterán)
Blog

Az Annke 5 MP-es, kb 20 méterig fog látni, a Hik 2 MP-es, kb 10 méterig fog látni.
Sajnos nem írtad, hogy milyen messze van a kerítés pl.


vacs
(veterán)
Blog

ICSee és XMEye appot használó kamerákhoz elérhető a VMS 2.0-s verziója (win pc-re).
Anbuix, Besder, Boavision, Escam, Hiseeu, Misecu, Techage, Smar, Usafeqlo stb ...
Letöltés itt.


gilimbgalamb
(tag)

Köszönöm a válaszokatt :R

Az udvarom 4x15m, plusz a ház rajta, az udvar, garázs bejárat, terasz, és kisajtó lenne a megfigyelt terület. Gyakorlatilag egy 20meter átmérőjű körben el fér a ház az udvarral.
Melyiket tanácsoljátok?


Dzsolo
(senior tag)

Sziasztok,

Annke NVR működik vezeték nélküli egérrel? Ha igen akkor Bluetooth vagy Wifi-s legyen?


body007
(addikt)
Blog

Sziasztok!

Van nekem egy kami outdoor kamerám aminek a szoftvere elég gyalázatos (még kordont, zonát se lehet benne kijelölni). Lehet ezt vmi értelmesebb sw-el használni?
Kellene még pár darab hasonló kamera, de elengedem a márkát ha ez ilyen...


flesh
(aktív tag)

Én egy ilyet vettem hozzá, tökéletes. Ewent EW3235.
Direkt olyat választottam, ami manuálisan kikapcsolható, hogy feleslegesen ne fogyasszon semmit az elemből.

[ Szerkesztve ]


Bolobi
(tag)

Sziasztok!
Nem találtam jobb topicot ezért itt kérdezem.
Van egy Hyundai NVR em , 4 kameràs Poe. Meg vagyok vele elégedve de nem tudom a ddns-t összehozni benne, a spájzban van az egység(itt volta legkevésbé útban), de nem kényelmes itt àllítani bármit is, de nem engedi konfiguràlni màshonnan amíg nincs beállítva ddns. Mellé tettem egy Asus N18U régi routerem ami repeater modban van és egy TP Link ax1500-ra kapcsolódik, ami meg PPPoe móddal a netre.
Valaki tud ebben irànymutatàs adni hogy mit hogy kellene?


Dzsolo
(senior tag)

Nagyon szépen köszönöm, akkor mostantól nem kell majd a padlásra mennem :D


nihill
(őstag)

Én ilyet használok az NVR-hez és akkor már azzal sincs gond, hol van sík felület az egérnek mert kézből elmegy + egyben billentyűzet is ha kellene.


vacs
(veterán)
Blog

body007: alapból a kamerák firmware-ét nem lehet csak úgy cserélgetni (egy-két kivételtől eltekintve), ha a xiaomi-kami kamerád ennyit tud, akkor kénytelen leszel egy komolyabbat
vásárolni.

Bolobi: egy laptop/asztali gépről Edge böngészővel el fogod érni a rögzítőt:
Oldal tetején > Topikösszefoglaló > Hasznos linkek, tanácsok vásárlás előtt > Böngészős felület elérése (élőkép és beállítások módosítása Edge böngészővel a helyi hálózaton) + videó.
Esetleg az Otthoni hálózat topikba is nézz be.


jézusom
(addikt)

:R


dokee78
(félisten)

4. napja semmi infó a csomagról.
Neked is volt ilyen gond?


kunberci
(aktív tag)

Nem kell izgulni, nekem a szeptember 11.-én megrendelt két Reolink RLC 510A kamerám még nem ért ide, szintén Feucht-nál nem ment tovább, most várom a második szállítmányt, remélem az már valamikor ideér.
Finoman fogalmazott a Reolink support, "elveszett a csomag", szerintem csak simán nem tudta, hogy észak, nyugat, dél, vagy kelet felé vegye az útirányt. Ezért ott maradt helyben. Az már csak hab a tortán, hogy ezekre a kamerákra, már az Alzánál is több hónapot vártam, mindig kitolt határidővel, tehát már vagy 3-4 hónapja várok a kamerákra. Az Alzás rendelést hosszú várakozás után visszamondtam, lehet, hogy az általuk rendelt kamerák (itt a nagykerre gondolok) sem tudták merre induljanak el, és lehorgonyoztak Feucht-nál.

[ Szerkesztve ]


kunberci
(aktív tag)

De minden rosszban van valami jó is, előkészültem a kamerák dobozaival (szerintem a kültéren használt kamerák csatlakozásai mindenképpen dobozba kerüljenek). Nekem bőven megfelel az 500 Ft-os doboz is, én tuti nem adnék ennyit egy Annke vagy egy Reolink dobozért.
Meg amúgy is úgy akartam felszerelni, hogy semmilyen lyukat ne kelljen fúrni a házon.
Ez már kész:[kép].

Ez még alakulóban, egy kicsit rossz a kép:
[kép].


topi66
(aktív tag)

Szerencsére nem, eddig 3-5 nap alatt megjöttek. Egyszer volt egy csoda,mert szerda este rendeltem és péntek reggel hozta a posta.


Sinu
(senior tag)

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a megfelelő kamera kiválasztásában.
Eddig egy Imilab EC2-őt használtam, de szeretném lecserélni mert hát nem vagyok valami elégedett...
Mindenképpen WiFi képes eszközre lenne szükségem, az AX router közel van, stabil a kapcsolat a lakásban minden eszközzel, így ez szerintem nem jelenthet gondot.
Ami fontos, hogy Synology NAS-ra menne a mentés, tehát ezzel kompatibilisnek kell lennie. Néztem az erről szóló listát, de végtelen, így inkább ajánlások mentén folytatnám a keresést. Formára nincs követelményem, minden típust el tudok helyezni.
Kettő darab kell majd, darabonként 20-30k a keret.

Tudnátok nekem ajánlani ?

Köszönöm!


Papamaco
(tag)

Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem, használ e valaki Identivision gyártmányú (IIP-L3201VFWP ALLIGATOR ) típusú kamerát? Ha igen, hogyan lehet ezt a típust gyári alapállapotba vissza állítani úgy, hogy nem tudom az ip címét a kamerának? Van e esetleg valami módja a Reset-nek?


gilimbgalamb
(tag)

Üdv!

A Reolink 510wa tud sd kártyára 24/7-ben rögzíteni?


Lecsoo11
(csendes tag)

Sziasztok!

Vettem 2 Dahua IPC-HFW1230S-0280B-S5 kamerát, és kettő Ubiquiti 24V 0.5A tápfeladót, de a kamera úgy néz ki be sem kapcsolt. Próbáltam 12V-os külön táppal, de azzal sem. Csak az egyik kamerát próbáltam a POE táppal, mert rájöttem hogy lehet túlfeszt adtam neki vele(?). De a második kamera sem csinál semmit a 12V tápról, pedig azt csak azzal próbáltam. A switch amibe bedugom a kamerát nem jelzi, hogy be lenne dugva bármi is, nem villan fel a led a csatlakozó mellett.
Valakinek van valami ötlete mi lehet a bajom? Teljesen tanácstalan vagyok, még nem dolgoztam ilyen IP kamerákkal.


bogabi
(senior tag)

802.3af -> nem 24V-os PoE kell neki (a 802.3af 44-57 V feladó oldalon). Tehát a 24V-os PoE feladó kevés.

üzenetek