Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


[w]
(őstag)

+Santino: köszi, a gomb is megvan meg appból is vissza tudom állítani, de jó lett volna valahonnan kinyerni a jelszót, hogy ne kelljen újból beállítani


pityaa23
(senior tag)

Köszi! :R


[w]
(őstag)

huhh, mázlim van!!! :DD megtaláltam a cetlit, amire rá volt írva hova tettem a cavintont. bevettem utána máris eszembe jutott, hova írtam fel a jelszót... :C


embe
(nagyúr)
Blog

Sziasztok!
Ismeritek, van valakinek tapasztalata a Dahua Imou ip kamerákkal? Dahua rögzítő felismeri?
Egész pontosan Dahua NVR2104HS-4KS2 - höz szeretnék egy Dahua Imou IPC-S41FAP IP Dome kamerát bekötni.
Vajon felismeri, és ugyanúgy lehetne a rögzítővel kezelni, mint egy Dahua kamerát?


Lasersailing
(senior tag)

Szia,

hasonlóval küzdök:
[link]

Én még nem találtam megoldást rá, ha Te találsz megírnád? Ill. én is megírom, ha jutok valamire...


dokee78
(félisten)

Otthoni meg figyelésre melyik a jobb vétel?
Illetve melyik használhatóbb,kezelhetőbb?

Cél az,hogy ha távol vagyok akkor is elérjem és rögzíteni is tudjon.

XIAOMI Mi 360° Camera (1080p) otthoni biztonsági kamera (BHR4885GL)

TP LINK TC60 Otthoni biztonsági Wi-Fi kamera

16k alatt maradnék árban.


topi66
(aktív tag)

Havernak intéztem és bevált, rögzít,eléred és németből sarcmentes
https://www.annke.com/products/crater


dokee78
(félisten)

Itthon nem forgalmazzák?


vacs
(veterán)
Blog

Addig örülj amíg nem, mert így nem drágítja a világelső 27% áfa!
Német raktárból minden plusz költség nélkül itt van átlag egy hét alatt az Annke!


embe
(nagyúr)
Blog

Nekem még nincs meg a kamera. Pont emiatt nem vettem még meg, mert nem akarok egy ilyenbe belefutni.


Lasersailing
(senior tag)

Úgy tűnik, hogy sikerült megoldanom. Még nem 100%-os a megoldás, mert csak tesztkörnyezetben dolgozom, de e pillanatban látom az NVR-en a kamera képét. már csak az IP címeket kell variálnom, plusz telepíteni a végső helyszínen. Ha 100% a siker, akkor jelentkezem, de amíg nem tuti csak 95%, addig nem írom le, hogy ne írjak sületlenséget


embe
(nagyúr)
Blog

Ok. Köszi!


dokee78
(félisten)

Megrendeltem tegnap,de ma írták,nincs hozzá készleten a 3m utp kábel,de ennek ellenére is kértem.
Sima lan kábelt vegyek hozzá ugye?


sambenez
(addikt)

Persze, cat5e jó lesz.


csanady97
(tag)

Sziasztok!

Kamerákat szeretnék venni, most kettőt aztán majd még kettőt.
Jelenleg két kiszemelt van: Xiaomi IMILAB EC3 és a EZVIZ C3N.

Szerintetek melyik a jobb? Melyiknek jobb a képminősége? Folyamatos felvételt tud mind a kettő?

Előre is köszönöm!


Lasersailing
(senior tag)

Sikerült valóban megoldani:
A kamerát manuálisan kellett hozzáadni és "ONVIF" protokollt beállítani (felhasználót + jelszót is értelemszerűen, minden más maradhatott az alapbeállításon), így már tud kommunikálni a DAHUA NVR-rel. Előtte a telefonos IMO app-ból inicializáltam a kamerákat. Elvileg lehetne ezt a configtoolsból is (DAHUA hivatalos config progija), egyszer úgy is csináltam, de azért a telefonos appból könyebbnek tűnt. (Utána IP cím módosítás + telefonról törlöm az app-ot, appból a kamerát)

Egy szaki azt írta, hogy az újabb DAHUA kamerákkal már jól együtt tudnak működni az IMOU kamerák, de régiekkel még lehet, hogy nem lehet összepárosítani őket
(nekem Imou Bullet 2c 4MP-es kamera + Dahua NVR 4108H NVR van üzemben, de ez már nem is kapható.)

Leszámítva a beüzemelési problémákat (ami persze a szakértelmem hiányának volt köszönhető --> user error), jónak tűnik (képminőség, kép szine, stb alapján). Értelemszerűen megbízhatóságról nem tudok nyilatkozni.

Üdv.


embe
(nagyúr)
Blog

Szuper!
Nekem Dahua NVR2104HS-4KS2 rögzítőm van, és ahhoz szeretnék egy Dahua Imou IPC-S41FAP IP Dome kamerát bekötni.
Ismerem a confog toolst.
Én egy Digoo ptz kamerát :DDD szerettem volna összehozni vele, onvif kompatibilis. Látta is a rögzítő, be is sorolta a kamerák közzé, csak a kis piros pötty nem váltott zöldre. Hiába reseteltem a kamerát. Ráadásul a kameránál nincs jelszó, csak az appban van. És egy qr kódot kell beolvasni. Így a rögzítő menüben nem tudom a kamera jelszót beállítani. Persze ezt a confog tools nem látja. De nem is ez a cél, hanem valami jó ptz kamerát, olcsóért, amit tudna a Dahua rögzítő kezelni.
Lehet bevállalom az említett Imou IPC S41FAP IP dom kamrát.

Neked a 4 megás kamera milyen képet ad? Ha belenagyítasz akkor is jó? Tehát valós lehet az a 4 megapixel?


gilimbgalamb
(tag)

Sziasztok! Olvasgattam sok oldalnyi hozzászólást, de nem teljesen világos mit is tehetnék...
Adott egy kisebb családi ház, furkálni nem szeretnék, felújítás után minden patyolat bent, ha most befurok az asszony megöl... :DD
Tehát a kérdésem, hogy ha áramot azt valószínűleg tudok minden helyre juttatni, akkor vezeték nélkül tud e kamera valami beltéri rögzítővel összedolgozni?

Nézegettem akksis eszközöket, de azok csak eseményt rögzítenek, nekem jó lenne ha 2-3 napot! Visszanézhetnék szükség esetén...

Köszönöm a válaszokat :R


vacs
(veterán)
Blog

Szia.
Működhet wifin is, de ehhez nagyon jó, erős, stabil kapcsolat kell!
Ha ez nincs meg, akkor csak a szívás van vele!


gilimbgalamb
(tag)

Gyakorlatilag a ház közepétől a ház 4 sarka/telepítési helye 8 méteren belül van, a garázs széle lehet 12m.
Mit ajánlotok? Mi az amiért mondjunk érdemes pénzt adni?

[link] <- Annke

[link] <- Hikvision

Más esetleg?

üzenetek