Intel Core i7-3xxx "Sandy Bridge-E" és i7-4xxx "Ivy Bridge-E" (LGA2011) - Processzorok, tuning fórum

üzenetek

hozzászólások


oriic
(HÁZIGAZDA)
Blog

Hát pedig 24/7re sok lesz az 1.4v fölött nem?


gabipaci
(addikt)
Blog

Bizony, de mára abba is hagyom.
4,8GHz 1,44v és 10 perce stabil prime-al.
legmelegebb mag 48 fokos volt.
Maradok ennél, csak a feszt viszem lejjebb, amíg engedi.
Kipróbálom holnap játék alatt is, aztán lefuttatok pár tesztet, és megírom a bejegyzést a blogomba. Jó sok képpel :) Van mit fotózni...

jó éjt


jim_raynor70
(aktív tag)

Pedig de szep az az 5 GHz leirva. De a 4.8 se semmi. En izgatottan varom azt a blogot a sok keppel egyutt!

Ui.: remelem, a 200 litykos tartalyrol, benne a radiatorrol is keszul kep, amire szerintem nem csak en vagyok itt kivancsi! :))

[ Szerkesztve ]


peterm711
(aktív tag)

PH!-s tesztben is írták, hogy mindenféle erőfeszítés és finomhangolás nélkül elérhető a 4,7 GHz, és fölötte kezdődik a komolyabb munka. Majd meglátjuk, hogy fog viselkedni a C2 a C1- hez képest, remélhetőleg még jobban fogja szeretni a tuningot. :K


Mozsa
(tag)

Megvan a proci nekem is! (lap, ram, vga már megvolt)

Ausztriában sikerült beszerezni ;)

[link]


gabipaci
(addikt)
Blog

Grat!
Alakul már a tulajok száma :)


sniper elite
(senior tag)

Én megvárom még a javított kiadást, ha már kiadok 150k körül prociért akkor abban ne legyen semmi gyártási hiba.


Mozsa
(tag)

Szerintem ha lesz különbség minimális lesz. Ideje volt már cserélni az "öreg" x58-as rendszert. :DDD


Mozsa
(tag)

Köszi

Mikor írsz blogot róla? Beállítások amikre rájöttél érdekelnének..... :B én még majd a hétvégén rakom össze....

[ Szerkesztve ]


Mozsa
(tag)

TPU switch? EPU switch? használod őket?


gabipaci
(addikt)
Blog

Ma éjjel megírom a blogbejegyzést, csak még lövök pár képet. Én tulajdonképpen csak a szorzót vettem feljebb, a feszt 1,4-re, a memóriát meg 1600-ra. Ennyi a tunning. Az fsb-t ha piszkálom, nem indul el. De finomkodni nem volt időm. Talán ma este még nekifutok.


Mozsa
(tag)

Többi beállítás auto? Ram fesz?


gabipaci
(addikt)
Blog

ram fesz 1.5 minden más auto


Mozsa
(tag)

Oké. Köszi.


oriic
(HÁZIGAZDA)
Blog

Hajrá, egyre többen vagytok. :)


gabipaci
(addikt)
Blog

Elkezdtem a blogot írni, most tartok 4 oldalnál, de már többet ütök mellé a bill-en, mint amit jól leírok, így aludni megyek.
Holnap folytatom. Már csak a tuning van, meg az eredmények.


Stukker1987
(senior tag)

Várjuk :K


sniper elite
(senior tag)

Én is nagyon kíváncsian várom az írásodat :) Egyenlőre eléggé kevés procitulaj van ahogy látom, persze ez az árnak tudható be az ár pedig annak köszönhető, hogy nincs rivális ami nyomhatná le az árát és lenne versenyhelyzet.


M^xx
(aktív tag)
Blog

Nem feltétlen az ár miatt, szerintem inkább a beszerezhetetlenség miatt van kevés tulaj még. Meg persze a jelenleg legyártott procik hibája miatt is ami tudom nem nagy dolog viszont január nincs mesze, jó páran inkább kivárják a javított procikat többek között én is.

Olyan brutál vizes rencert mint gabipacinak van egyenlőre nem akarok viszont kinéztem ezt a szépséget: Corsair H100 remélem tuningbarát lesz, valakinek esetleg tapasztalat ezekkel a kompakt vízhűtésekkel ?

[ Szerkesztve ]


sniper elite
(senior tag)

Igaz sokan kivárják, én is inkább megvárom mivel minimum 1-2 évre tervezem és nem akarok cserét közben, Addig meg még lehet válogatni addig megjelenő alaplapok és ramok közül is. :)

üzenetek