[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


GordonSamway
(aktív tag)

Hy.Most tolom fel ezt RetroROM with Root v2.2.3 ICS bootloader kb mennyi idő_:??


->Raizen<-
(veterán)
Blog

Gratula a végső GB-s romodhoz szép munka!


burngole
(újonc)

Valaki adna egy pontos telepítési leírást? Úgy értelmezem hogy RetroROM with Root v2.0 visszaállítom resto-reval utána rátelepítem RetroROM with Root v2.0 to v3.0 final-t +RetroROM with Root Google Play fix


loosht
(senior tag)
Blog

Jól mondod! :K


Noys187
(tag)

Helló!
Először is GRAT!!!! Valami brutálisan gyors ROM és szép is nagyon :) :DD :C :R Csak egy bajom van: :( Van már megoldás a google fiókba lépésre? Mindent feltettem, wipeoltam is meg minden :), de akkor sem enged letölteni playről, "nem sikerült az azonosítás" címen.

Előre is köszi!! :)

v3 final

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Azt hiszem sikerült megoldanom :) A guglis frissítős cucc elött nem wipe-oltam :B Viszont másik kérdés, hogyan tudom ezen a ROM-on húzni a procit ha szeretném?


Noys187
(tag)

Mégsem oldódott meg, megint nem enged letölteni storeból....loosht, valami ötlet vagy megoldás? Légyszives adjon valaki valami heplet. Szeretném ezt a launchert használni, de így elég kellemetlen. Köszi


loosht
(senior tag)
Blog

Nem szabad wipe-olni, csak a 2.0 telepítése előtt. Ha már fent van a romom és wipe-olsz, az hazavágja. A google fiókba lépés működik. Az [RPC: S-5:AEC-O] letöltési hibára pedig tedd fel a Google Play fixet! Procit húzni az ICS bootloaderes verzióban lehet (elvileg, mert nem teszteltem). Tedd fel a nofrills cpu-t!

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Fent van a play fix, de megis dobja ezt a hibaüzenetet. rebootoltam vagy 6szor de akkor se jo. mas tipp? igen mar tudom mert 2szer befagyott a telom meet wipeolgattam, de csak rajottem hogy kell banni vele.huzni meg mar nem akarom, eleg gyors ez :)

sorry az hibakert, de telorol vagyok.

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Akármit csinálok, 492es hibakód .... megy vissza a h1n1 szerintem. Mind1, azért kösz a segítséget....


loosht
(senior tag)
Blog

Próbáld meg manuálisan törölni a googleservicesframework és a google play adatait!


burngole
(újonc)

Hali. Egy olyan gondom van még hogy amikor be kell írni a PIN-kódot nagyon gyorsan kell beírni mert különben eltűnik. Erre valami megoldás?:S


loosht
(senior tag)
Blog

Én nem használok pin-t, de többen mondták, hogy ha a holo lockert törlöd, akkor már bőven van idő beírni.


burngole
(újonc)

megvan köszi. Témát külön nem lehet rárakni? pl ics-t?:D


Noys187
(tag)

Köszi a választ. Ez bevált, de 2 órával késôbb ismét elôjött ez a probléma. Ráadásul kitörlôdtek a megvásárolt játékaim (megint meg kéne vennem ôket, hogy játszhassak velük).

Elképesztôen jó és gyors egyébként! Minden elismerésem, de ez a playes dolog számomra használhatatlanná teszi.

Most visszarakom inkább az 5.5öt (hátha észhez tér a play és nem kell újra vásárolgatnom), de ha ezen a ramon megoldódik ez a probléma tuti, hogy ezt fogom használni! Remélem lesz rá patch vagy valami!

Minden jót Loosht és csak így tovább!

[ Szerkesztve ]


loosht
(senior tag)
Blog

Amit már egyszer megvettél, nem kell mégegyszer megvenned. Ez a play-es gond sajnos az alap 2.3-as független rom hibája (amire az enyém épül). Erre ez az egy megoldás van, amit írtam. Vagy manuálisan csinálod a törlést, vagy scripttel, de nincs más lehetőség.

(#94) burngole: Téma? Nincs eléggé megváltoztatva az alap 2.3-ashoz képest? :P :Y


->Raizen<-
(veterán)
Blog

A bluetooth se működik a romoddal! Ma vizsga előtt pont szükségem lett volna rá.

[ Szerkesztve ]


XXX003
(tag)

szia,mikor várható egy új rom amiben megy minden rendesen,de nekem is ez volt a gondom,hogy nem tudtam beütni a PIN kódot és nem ismerte fel a SIM kártyát és a szolgálatot. :W
T-Mobile ICS eredetileg ,de jelenleg H1N1 5.5 van rajt,egy bajom van ezzel nem lehet vele szinte semmilyen komolyabb játékot játszani. :C
THX


loosht
(senior tag)
Blog

Csak ötöt kellene visszaolvasni...


XXX003
(tag)

holo locker törlésére gondolsz?
ez meg fogja oldani ,hogy lássa a sím kártyám és a szolgáltatom?
még telepítés előtt kell törölni vagy a rom feltétele után?
esetleg megírnád hol találom ezt a fájl-t ?
nem kötözködni szeretnék csak egy stabil GB romot a telefonomon!!
igazából "bagyusz féle GB rom is jó lenne csak a kinézettel vannak gondjaim.
esetleg ne lehetne arra tenni egy olyan témát mint a tiéd??
THX :W

[ Szerkesztve ]


loosht
(senior tag)
Blog

Bebootolsz és eltávolítod az alkalmazások közül. Azt, hogy nincs szolgáltatód, nem tudom mi oldja meg, ugyanis semmi ilyesmihez nem lett piszkálva, és másnak sincs ilyen gondja. Mellesleg ha nem volt időd beütni a pin-kódot, még jó, hogy nincs szolgáltatód!

[ Szerkesztve ]


XXX003
(tag)

többszöri próba után volt időm beütni és még sem látta a SIM-et és a szolgáltatom!!

[ Szerkesztve ]


emerzee
(aktív tag)

Felraktam. Alap: ics, telenor, a fastbootnal a 4653056 méretű ics.img volt használva.
Szépen felment de az alső képernyő kikapcsolás vagy fényképezőgép használat, vagy program indítás után a kékek pirosak lettek és fordítva a zöldek sárgák és fordítva. a hármas update után is ugyanaz a hiba maradt. Pedig nagyon örültem volna neki, mert még a verzió is átment gb-re...
Sajnos a h1n1 0.9 is ugyanezt csinálja.
Megoldás van rá?


motrola
(aktív tag)

Alapvető hiba: nem látja el a telefon védelmét. Továbblép mielőtt a PIN kódot beírná a használó.
Ezen a ponton addig kell várnia, ha be van állítva a PIN-kód kérés amíg helyes PIN-kódot nem írnak be.
One Touch Launcher nem fut rajta.
Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet.
Amúgy szép de jobbára csak megnézni érdemes állandó használatra nem javasolnám senkinek. :Y
Az eredeti 2.3.6 még mindég jobb.
:C


loosht
(senior tag)
Blog

Látom, te aztán nagy szakértő vagy!

Pin-kód: A logikádon elindulva, ha nincs sim-kártya a telefonban, akkor nem is lehet használni? Mert ugyebár, akkor nincs is miért pin-kódot kérnie. Azért mert túl gyorsan eltűnik az ablak, nem azt jelenti, hogy a pin-kódot megkerüli. Mellesleg kb. 312541-szer meg lett tárgyalva, hogy miért tűnik el túl hamar az ablak, és mi a megoldás.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Sőt! A crysis 3 sem fut rajta, mivel nincs is rajta! :DDD

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Mint mindent amit leírtál, ezt is rosszul gondolod. Ami a gyárival fut, ezzel is fut.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Köszönjük Emese! :C


motrola
(aktív tag)

Pin kód kérés a kedvedért.
Úgy működik, ha beállítottad a pin kód kérést a telefonon akkor megáll ennél a képernyőnél és amíg kódot nem írsz be nem is lép tovább.
A gyári így működik.

"One Touch Launcher nem fut rajta.": Ha telepíted akkor sem fut.
A crysis 3-at nem próbáltam, már kinőttem ebből a korból.

"Gondolom más, esetleg fizetős alkalmazásokkal hasonló a helyzet": Sajnos igen.

Nem muszáj ezt a romot használni, nyugodtan csinálhatsz egyet TE is, ha már annyira értesz hozzá! Vagy használd akkor a gyárit!

Most is azt használom, de azért ami megvan ROM mindet kipróbáltam mert kíváncsi természet vagyok, meg nem ez az első okos telefon ami megfordult a kezemben, és valószínűleg nem is az utolsó ROM amit kipróbáltam rajta.

"csinálhatsz egyet TE is" : Pillanatnyilag nem de rövidesen nyugdíjba megyek akkor lehet felveszem a palettára, valamivel elütni az időt, mostanában kevés az erre fordítható szabadidőm.

motrola :F


"ati76"
(tag)

Helló!
Tetszik a rom és gratula hozzá, viszont nekem sehogy sem találja a GPS jelet valamiért. Sem a három betűs navigációval, sem pedig ezzel [link]
Eddig minden általam próbált romnál a fenti programmal pillanatok alatt talált jelet, de a romodnál valamiért nem.
Szeretném ezt a romot használni, de szükségem lenne a navigációra is. Van valami megoldás a problémámra??


motrola
(aktív tag)

Ez nagyon érdekes. Most megint felraktam ezt a romot az eső verziótól az utolsóig sorban egymás után és most jól muzsikál. A hibák egyenlőre nem jelentkeznek.


mercurytopaz
(aktív tag)

Segítséég !!

Sajnos google play fixet nem tudom használni.
A megadott link külön fájlokat tartalmaz, letöltöttem egyenként, becsomagoltam, de úgy nem jó.
T. loosht tudnál linket küldeni ? :O


loosht
(senior tag)
Blog

Nem, a link nem külön file-okat tartalmaz, hanem egy zip-et, csak te szedted le rosszul.


mercurytopaz
(aktív tag)

Igen köszi, már megvan. :R

üzenetek