[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


bonej
(csendes tag)

Úgyis, csak este tudnám megcsinálni otthon. :)
Ha este 6-ra kész lesz, akkor szerencsém van. :)


loosht
(senior tag)
Blog

Már készen van, csak feltölteni még nem tudom. Késő délután, meló és kondi után feltöltöm.


bonej
(csendes tag)

Rendben, majd figyelek. :)


bonej
(csendes tag)

Most értem haza, már töltöm is, köszi! :)


bonej
(csendes tag)

Ajjaj! Állunk a fehér Alcatel logo-nál. :(


loosht
(senior tag)
Blog

Véletlen rossz fájlt másoltam fel. :B Hiába, már fáradt vagyok. Most töltöm a jót...

Szerk.: Fent is van.

[ Szerkesztve ]


bonej
(csendes tag)

Már épp kérdezni akartam, de mondom csak nem! :)


bonej
(csendes tag)

Most már megvan a 2. rezgés is a bekapcsolásnál, de az Alcatel logo-ról el sem mozdul. :(


bonej
(csendes tag)

Szerintem felcserélted az Aroma-ban a két bootloadert, mert most megpróbáltam a GB-sel és azzal felment, pedig én már hivatalosan frissítettem ICS-re.


keryke
(újonc)

Szisztok! Feltettem a v3as verziót,mivel már frissitettem OTU-val ICS-re. Valóban csak a GB-s opció volt sikeres, ahogy Bonej irta. Jó lenne a rom,mert gyors, jól konfigurálható Van néhány hiba. A sim kód megadására kevés az idő mert hamar bezáródik az ablak. Wifi kapcsolat van de a google fiókba nem tudtam belépni. Az aroma telepítőben csak a normál felbontás választásával működött a rom. Így vissza raktam a francia verziót, ami nem ment simán mivel az SD kártyámat írásvédetté tette, de sikerült megoldani. Remélem hogy Loosht-nak lesz ideje elkészíteni a végleges változatot. Köszönöm neki az eddigi fáradozását, további jó munkát.


tomyyyy
(csendes tag)

hol tudom letölteni a v3-as "verzsönt"? :) sehol se látok linket.


loosht
(senior tag)
Blog

Itt vannak a letöltések, de a v3-ban nem megy a fiók hozzáadása.


burngole
(újonc)

ICS van fent letörlök mindent v3.0-t elkezdem felrakni fel is megy szépen nyomok egy reboot system now-t és a Telenor feliratnál megáll, nem tölt be a rendszer. Ez mitől lehet?


loosht
(senior tag)
Blog

Rossz bootloadert választottál. Ha hivatalosan frissítettél ICS-re akkor ICS bootloadered van, egyébként GB.


burngole
(újonc)

mind2-vel próbáltam és mind2-nél ugyanaz a hiba telenor logónál megáll


loosht
(senior tag)
Blog

Vagy nem jó recovery-vel próbálod, vagy nem wipe-oltál telepítés előtt mindent. Több ötletem nincs.


burngole
(újonc)

5.5.0.4-et használok


loosht
(senior tag)
Blog

Az jó hozzá.


burngole
(újonc)

pedig mindent úgy csinálok ahogy szoktam.... most cm10 van rajta dd h1n1 is tökéletesen felment ez nem akaródzik


david7894
(újonc)

SZIASZTOK próbálom felrakni a v.3.0 -t de az alcatel feliratnál megáll ,mi lehet gáz??J a de GB-re tettem

üzenetek