[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


GordonSamway
(aktív tag)

Hy.Most tolom fel ezt RetroROM with Root v2.2.3 ICS bootloader kb mennyi idő_:??


->Raizen<-
(veterán)
Blog

Gratula a végső GB-s romodhoz szép munka!


burngole
(újonc)

Valaki adna egy pontos telepítési leírást? Úgy értelmezem hogy RetroROM with Root v2.0 visszaállítom resto-reval utána rátelepítem RetroROM with Root v2.0 to v3.0 final-t +RetroROM with Root Google Play fix


loosht
(senior tag)
Blog

Jól mondod! :K


Noys187
(tag)

Helló!
Először is GRAT!!!! Valami brutálisan gyors ROM és szép is nagyon :) :DD :C :R Csak egy bajom van: :( Van már megoldás a google fiókba lépésre? Mindent feltettem, wipeoltam is meg minden :), de akkor sem enged letölteni playről, "nem sikerült az azonosítás" címen.

Előre is köszi!! :)

v3 final

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Azt hiszem sikerült megoldanom :) A guglis frissítős cucc elött nem wipe-oltam :B Viszont másik kérdés, hogyan tudom ezen a ROM-on húzni a procit ha szeretném?


Noys187
(tag)

Mégsem oldódott meg, megint nem enged letölteni storeból....loosht, valami ötlet vagy megoldás? Légyszives adjon valaki valami heplet. Szeretném ezt a launchert használni, de így elég kellemetlen. Köszi


loosht
(senior tag)
Blog

Nem szabad wipe-olni, csak a 2.0 telepítése előtt. Ha már fent van a romom és wipe-olsz, az hazavágja. A google fiókba lépés működik. Az [RPC: S-5:AEC-O] letöltési hibára pedig tedd fel a Google Play fixet! Procit húzni az ICS bootloaderes verzióban lehet (elvileg, mert nem teszteltem). Tedd fel a nofrills cpu-t!

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Fent van a play fix, de megis dobja ezt a hibaüzenetet. rebootoltam vagy 6szor de akkor se jo. mas tipp? igen mar tudom mert 2szer befagyott a telom meet wipeolgattam, de csak rajottem hogy kell banni vele.huzni meg mar nem akarom, eleg gyors ez :)

sorry az hibakert, de telorol vagyok.

[ Szerkesztve ]


Noys187
(tag)

Akármit csinálok, 492es hibakód .... megy vissza a h1n1 szerintem. Mind1, azért kösz a segítséget....


loosht
(senior tag)
Blog

Próbáld meg manuálisan törölni a googleservicesframework és a google play adatait!


burngole
(újonc)

Hali. Egy olyan gondom van még hogy amikor be kell írni a PIN-kódot nagyon gyorsan kell beírni mert különben eltűnik. Erre valami megoldás?:S


loosht
(senior tag)
Blog

Én nem használok pin-t, de többen mondták, hogy ha a holo lockert törlöd, akkor már bőven van idő beírni.


burngole
(újonc)

megvan köszi. Témát külön nem lehet rárakni? pl ics-t?:D


Noys187
(tag)

Köszi a választ. Ez bevált, de 2 órával késôbb ismét elôjött ez a probléma. Ráadásul kitörlôdtek a megvásárolt játékaim (megint meg kéne vennem ôket, hogy játszhassak velük).

Elképesztôen jó és gyors egyébként! Minden elismerésem, de ez a playes dolog számomra használhatatlanná teszi.

Most visszarakom inkább az 5.5öt (hátha észhez tér a play és nem kell újra vásárolgatnom), de ha ezen a ramon megoldódik ez a probléma tuti, hogy ezt fogom használni! Remélem lesz rá patch vagy valami!

Minden jót Loosht és csak így tovább!

[ Szerkesztve ]


loosht
(senior tag)
Blog

Amit már egyszer megvettél, nem kell mégegyszer megvenned. Ez a play-es gond sajnos az alap 2.3-as független rom hibája (amire az enyém épül). Erre ez az egy megoldás van, amit írtam. Vagy manuálisan csinálod a törlést, vagy scripttel, de nincs más lehetőség.

(#94) burngole: Téma? Nincs eléggé megváltoztatva az alap 2.3-ashoz képest? :P :Y


->Raizen<-
(veterán)
Blog

A bluetooth se működik a romoddal! Ma vizsga előtt pont szükségem lett volna rá.

[ Szerkesztve ]


XXX003
(tag)

szia,mikor várható egy új rom amiben megy minden rendesen,de nekem is ez volt a gondom,hogy nem tudtam beütni a PIN kódot és nem ismerte fel a SIM kártyát és a szolgálatot. :W
T-Mobile ICS eredetileg ,de jelenleg H1N1 5.5 van rajt,egy bajom van ezzel nem lehet vele szinte semmilyen komolyabb játékot játszani. :C
THX


loosht
(senior tag)
Blog

Csak ötöt kellene visszaolvasni...


XXX003
(tag)

holo locker törlésére gondolsz?
ez meg fogja oldani ,hogy lássa a sím kártyám és a szolgáltatom?
még telepítés előtt kell törölni vagy a rom feltétele után?
esetleg megírnád hol találom ezt a fájl-t ?
nem kötözködni szeretnék csak egy stabil GB romot a telefonomon!!
igazából "bagyusz féle GB rom is jó lenne csak a kinézettel vannak gondjaim.
esetleg ne lehetne arra tenni egy olyan témát mint a tiéd??
THX :W

[ Szerkesztve ]

üzenetek