[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


Ted-Mosby
(senior tag)

ezt kapom a zip-re kattintva


loosht
(senior tag)
Blog

Elvileg már jónak kell lennie.


kazy76
(aktív tag)

Ez GB alapú?


loosht
(senior tag)
Blog

Igen.


bodoman
(tag)

Szia!
Az update zipet ha felteszem, csak folyamatosan újraindul és ennyi.

Szerinted?


Comic
(aktív tag)

Csak törölgettél és bemásolgattál a system/app-ba, vagy eleve a JRD_Custpack dolgokat mahináltad?


Jonathan92
(tag)

Szia elsőre tetszik :) gratulálok hozzá :)

Valami gázvan csak nállam? Rom felmegy restore bol vissza állítom oksa elindult meg minden.
újra recovery és az update.zip et is felteszem de utánna nem indul el az oprendszer, újraindulgat Bootlopot kap vagy mit. Mitől lehet?

Rom felmegy szépen. Az updatet meg instal zip be és kiválasztom ujraindítás de nem tölti be a rendszert, miért?

ötlet?


Joeker67
(aktív tag)

Üdv!

Sajnos a zippet nem tudom letölteni, csak külön a fájlokat, amik benne vannak ! :(


Comic
(aktív tag)

Jonathan92: Az update.zip telepítése után wipe data/factory reset; wipe cache; advenced->wipe dalvik cache; megvolt?
Sony-knál ugyan ez volt a gond...

Joeker67: Nem teló böngészőből akarod letölteni? Csak mert ha igen, akkor a "desktop mode"-ot kapcsold be, úgy megjelenik felül egy menü és abban lesz letöltés opció.


Joeker67
(aktív tag)

THX :R így sikerült :)


Comic
(aktív tag)

Nekem viszont más kérdésem volna!

Szóval! Mivel törölted a "Beállítás varázslót", hogyan adjam meg az első bekapcsoláskor az "Android billentyűzet"-et hogy a búbánatos jó fenében tudok billentyűzetet varázsolni a telóra?


loosht
(senior tag)
Blog

Törölgetés és másolás is volt, de ettől azért sokkal mélyebben beletúrtam a rendszerbe. ;) A billenyűzet problémádnak utána nézek.

A bootloop meglepő számomra, nem tapasztaltam. Érdemes a recoveryben egy fix permissions-t megpróbálni, de ha ez nem segít, akkor amit Comic mondott, egy reset segíthet.


Comic
(aktív tag)

Jut eszembe, hogy az eredeti restore után is kell a "wipe data/factory reset" és a "wipe cache". különben nem fog menni a play-ből való letöltögetés és telepítés!

Amit viszont néztem, hogy ha már saját ROM-ot csinálsz, akkor egy saját bootanim nem ártana...csak úgy, a mihez tartás végett... :)

Jah...és a bootloop-on nem segít sem a wipe-olás, sem a permission fix!
Szal az update.zip-et ne akarja egyenlőre senki felrakni!

[ Szerkesztve ]


csampei
(senior tag)

Bocsi,de képernyőzár nincs benne?Mert nem mutatkozik!

Valamint a power gombra csak a "power off" jön be,se némítás,se repi mód,se semmi!Ez helyénvaló?

[ Szerkesztve ]


loosht
(senior tag)
Blog

Tartsd az ujjad egy szövegbeviteli mezőn és válaszd ki, hogy melyik billentyűzetet akarod használni! Így már lesz billentyűzet. Az új update fura mód mód nem minden telón megy. Amíg rájövök mi a gond, leveszem.

(#14) csampe A lockscreen hiánya egyelőre egy bug, a leállító menü direkt van megkurtítva.

[ Szerkesztve ]


csampei
(senior tag)

Oké,de ez majd egy update.zip-el helyrehozható?Mert ha igen akkor belaknám a rendszert mert nagyon ott van a szeren!


loosht
(senior tag)
Blog

Nagy eséllyel igen. :)


csampei
(senior tag)

Köszi!Belakva!Remélem nem pukkra :)


csampei
(senior tag)

Újabb BUG:a beállításokban a szövegfelolvasó rész FC,Svox Mariska FC


Comic
(aktív tag)

Ez nem bug. Hanem egy törölt apk-t akartál indítani.

Törölve lettek a TTS apk-i, de a beállítások menüben benne marad, ha törik, ha szakad a lehetőség.
Kib úgy kell elképzelni, mint amikor winfoson van egy parancsikon az asztalon és törlöd magát a progit, később pedig rányomsz a parancsikonra. De ez android és itt "beégetett" beállítás opciók vannak...

üzenetek