[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


csampei
(senior tag)

Valami javallat hozzá???Mert így a r igó nem beszél :O


Comic
(aktív tag)

Szedd ki egy gyári GB backup-ból a *tts*.apk fájlokat (ha jól emléxem 2 van), ezeket másold be a system/app könyvtárba a telón, adj nekik megfelelő jogokat és reboot...


csampei
(senior tag)

Pont ezt filóztam ki én is most várom hogy bootoljon,aztán próba!

Szerk:GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!!!!!!! :R

[ Szerkesztve ]


csampei
(senior tag)

Lockscreen kérdés megoldva! Play>>>>Win7 lockscreen,ingyenes,és működik! :C


loosht
(senior tag)
Blog

Vagy ha már holo launcher van a rendszerben, akkor holo locker. ;)


kutitomi73
(aktív tag)

Sziasztok!
A Gmail alkalmazással nem kompatibilis az eszköz,de miért nem?.Köszi


loosht
(senior tag)
Blog

A felbontás miatt hiszi azt a play, hogy nem kompatibilis. Már csináltam egy módosított play áruházat, ami nem kérdezi le a telefon felbontását. Benne lesz a következő verzióban.


kutitomi73
(aktív tag)

A SwiFTP alkalmazást sem tudja kezelni.Gondolom nem kis meló megcsinálni ezeket a ROM-okat ( én nem is értek hozzá ), de nem kérdezhetném meg mikor lesz meg a v2 verzió? Köszi


loosht
(senior tag)
Blog

Már tesztelés alatt van. Van egy bug, amin dolgozok, ha az a gond, amire gondolok, akkor hamarosan kint lesz.


Trollmaki
(újonc)

Alakulgat a rom? :) Friss tulajdonosa lettem egy 995-nek és nagyon tetszik, de mindig kíváncsian várom az újabbnál újabb és jobbnál jobb romokat!


mercurytopaz
(aktív tag)

Helló !

Én azt szeretném kérdezni, hogy a független telómon már volt frissítés hivatalos ICS-re, meg kipróbáltam mindenféle ICS-s H1N1 CM10-et, de végül visszaraktam a GB-t. Ezt rálehet flashelni ? :F


loosht
(senior tag)
Blog

Ha OTU-val már frissítettél, akkor ICS-es bootloadered van, amire ez a verzió nem telepíthető. Ha lesz időm, akkor csinálok majd egy ICS bootloaderes verziót is.


Fooldye
(újonc)

Mikorra várható az update.zip? :)
Az előbb feltettem és én hülye nem néztem, hogy nincs update a csomagban...


Fooldye
(újonc)

Illetve még annyi kérdésem lenne,hogy se az Operát nem engedi frissíteni, se a Facebookot nem engedi felrakni... illetve van még jó pár olyan alkalmazás amire azt írja, hogy nem kompatibilis.
Erre van valami megoldás? :)


loosht
(senior tag)
Blog

A Facebook alkalmazás egy akku- és memóriagyilkos. Facebook-ozáshoz szerintem használd inkább a Friendcaster-t. A kompatibilitási probléma minden esetben megkerülhető a build.prop-os módszerrel, amit a v1-hez írtam. Sajnos ez a felbontás módosításának az átka. Bár itt jegyzem meg, hogy nekem minden eddig használt app kompatibilis ezzel a play áruházzal.

(#35) adamzflash:
Elkezdtem a felvetettt dolgaidra egyesével választ írni, de aztán rájöttem, hogy felesleges. Ha ennyire nem jön be, akkor nyugodtan készíthetsz saját romot, senki sem akadályoz meg benne, vagy tegyél fel másikat! De egy dolgot mindenképpen ki kell emelnem: QR-kódról hallottál már? :U


Fooldye
(újonc)

Értem, köszönöm.
Ha megengedsz egy apró tanácsot:
Én sajnos nem vagyok otthon a rom készítésben, viszont mint átlag telefon használó, élek minden lehetőséggel.
Számomra ez az eddigi legjobb rom, mert eszméletlen gyors és gyönyörű.
Egy dolog zavar nagyon: a felbontás.
Szerintem simán mehetne vissza a rendes felbontás és akkor ezzel együtt egy csomó dolog is megjavulna. Ez persze csak az én saját kis szubjektív véleményem. :)
Én tisztelem a munkád mert még egyszer mondom, az eddigi legjobb ROM amivel találkoztam.

Megkérdezhetem, hogy milyen launchert tettél bele?
Érdekelne a neve. :)
Sajnos mivel a Google Play szórakozott és nem engedett semmit, egyelőre vissza raktam az eredeti romot. :/


loosht
(senior tag)
Blog

Köszönöm a szép szavakat! A launcher neve Holo launcher. Az egyszerűség kedvéért készítek majd egy update.zip-et, ami visszaállítja az eredeti felbontást.


XXX003
(tag)

szia olyan kérdésem lenne ,hogy miután leszedtem a mentést lehet benne változtatni apk-cserélni ,mert nekem a gyári galéria jobban bejön és a launcert is lecserélném másikra,hogy mindjárt azzal települjön mikor felteszem a romot,valamint kérdezném ,hogy ami problémák voltak az 1-be az látom javitva let 2-ban ,de tapasztalatok mint mondanak valóban így :C van??THX


loosht
(senior tag)
Blog

Szia! A mentésben nem lehet cserélni, viszont le tudod cserélni visszaállítás után és úgy csinálhatsz egy új mentést. A hibák elvileg javítva lettek, több telón is teszteltem.

üzenetek