[Re:] [loosht:] RRwR Alcatel OT-995 - BLOGOUT fórum

üzenetek

hozzászólások


szokrony
(csendes tag)

Helló! Most már le lehet tölteni a Play-ről a programokat, de pl. sem a facebook, sem a google+ nem fut. De nagyon tetszik ez a rom! Azt szeretném kérdezni, hogy ezt a felbontást hol lehet átállítani? Nem a "ro.sf.lcd_density" értékre gondolok. (Látom a javításban is 200-on van.) Egy másik romban szeretném átállítani ha tudom.
Egyébként gratulálok a romhoz! :C Villámgyors és szép is, és ahogy látom alakul is ahogy a felhasználók kérik. Nekem még ez a gondom, hogy nem futnak a programok.


szokrony
(csendes tag)

Látom a felbontásra megadtam a választ magamnak :)


csenki180
(csendes tag)

icsről nem fog menni csak mert probáltam! fel ment de a memkari hiba sajnos! Pedig szép a 2.1 patch is sikerült! Jó lenne egy ilyen nagy memóriás ics! nekem csak a 190-200mb sikerült elérni! :/


Plaza
(tag)

Üdv! Király a ROM, nagyon tetszik, de nem értem, hogy miért nem jó a home gomb a 2-es verzióban.. :/ vagyis azt raktam fel, de ott sem működik, valamint a PIN kódot sem tudom beírni, mert kilép belőle. Kérlek segíts!! :)) Köszönöm!


loosht
(senior tag)
Blog

Csinálj egy full wipe-ot telepítés előtt, de telepítés után már ne! :) Működnie kell!


bonej
(csendes tag)

Szia! Mi a helyzet az ICS-es bootloaderrel? Lesz belőle valami?


loosht
(senior tag)
Blog

Szia! Lesz, már nem kell sokat várni! :)

[ Szerkesztve ]


bonej
(csendes tag)

OK, köszi.


Comic
(aktív tag)

Egy egyszerű kérdésem lenne.
Miért nem csinálsz egy full zip-pet az updatekkel együtt, mert ugye az alap, az backup-os.
De mondok mást. Ha megpróbálkozol egy Aromába berakni a ROM-ot és sikerál, akkor feltolom XDA-ra is...


loosht
(senior tag)
Blog

Az aroma már tervbe van véve egy ideje, de semmire sincs időm, így nem tudom mikor lesz meg. :( Meg hát ez a fránya ICS bootloader is kéne, de valami gond van vele és halvány gőzöm sincs miért nem jó! :W


Comic
(aktív tag)

Az alap gond az, hogy egyszerre két project-et futtatsz. Szerintem bőven jobban járnál, ha először a GB-set fejeznéd be 100%-ig és csak utána kezdenél az ICS BL-en dolgozni, mert ha az is kész, akkor beledobni a készbe már bőven egyszerűbb és gyorsabb...


loosht
(senior tag)
Blog

Az alap gond az, hogy el vagyok havazva melóval és nincs időm androidozni. Amúgy a GB-s már kész, a bootloader is kész van, csak nincs időm teszteléssel foglalkozni. Az aroma telepítő is már majdnem kész.


Comic
(aktív tag)

Na akkor dobd fel privátban. Először végigfutom a GB-set. Aztán, ha sikerál frissíteni hivatalos ICS-re, akkor azt is...


loosht
(senior tag)
Blog

A GB-s már elérhető egy ideje, az ICS bootloader-t kellene letesztelni. Az aroma telepítővel elvileg kész vagyok, gyakorlatilag egy apró hiba van, amit nem találok. Ha az ICS bootloader működik és megtalálom az aromában a hibát, akkor egybegyúrom és úgy teszem fel.


bonej
(csendes tag)

Amit feltettél bootICS.img-t, restore előtt azzal kell felülírni az eredeti boot.img-t ami a backup-ban van?


loosht
(senior tag)
Blog

Úgy nem fog menni md5 mismatch miatt. Ha feltetted a backupot, utána fastboot módban kell feltenni. Ha nem tudod hogy kell, érdemes várnod egy kicsit, mert fel fogok tenni egy telepítős verziót, amiben ki lehet majd ezt is választani.


bonej
(csendes tag)

Igen ezt én is tapasztaltam. :) A fastboot mód alatt a fasboot recovery-t érted? Egyébként írhatod nyugodtan, ha elmondod meg tudom csinálni. De várhatok is, nem gond. :)


loosht
(senior tag)
Blog

A telefon hangerő le gombját meg a bekapcsoló gombot kell egyszerre nyomni, amíg rezzen, utána elég csak a lefele gombot nyomva tartani és úgy dugni rá usb kábellel a számítógépre, majd elengedheted a lefele gombot is. Ezután ha minden driver fent van, a fastboot flash boot boot__ICS.img paranccsal tudod feltolni.


bonej
(csendes tag)

OK, köszi.


loosht
(senior tag)
Blog

Még ma felkerül a telepítő, szóval szerintem érdemes megvárni! ;)

üzenetek