Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


Pöttön
(őstag)

Sziasztok!
Van 2 ip kamerám meg 1 pc-m.
Hogy tudnám a két kamera képét rávinni a pc-re, és elérni hogy a pc rögzítse azt?
Rögzítőt nem szeretnék venni.
Van erre a célra valami spéci windows-os program?
A segítséget előre is köszi! :)


jézusom
(addikt)

Windózra van pár program, de keress rá a kamera márkája szerint!


sambenez
(addikt)

iSpy.


BPeter01
(tag)

Köszönöm a segítséget.

Esetleg tipp, hogy melyik portot használja távoli telefonos eléréshez?
Van aki vállalja a beállítását, akár TV-n? (természetesen díjazás ellenében)


Santino
(aktív tag)

Megnéztem az adatokat.
2 perc kb. 54 MB
Ebből kiindulva egy 32 GB-os kártya cca. 20 óra folyamatos rögzítést bír (éjszaka). De azért ez attól is függ, hogy mennyire részletgazdag a kép.
A beállítások nálam:
2560*1920
25 fps
7568 max. bitráta
H264 High profil


GrooveHero
(addikt)

Köszi.

Még egy kérdés merült fel bennem. Telefonról, vagy böngészőből a felvett anyag elérhető, amit meóriuakártyára rögzített?

Köszi :R


Santino
(aktív tag)

Természetesen. Hiszen különben hogyan néznéd vissza? Én a saját kliens programját használom mobilon is és számítógépen is.

[ Szerkesztve ]


GrooveHero
(addikt)

Újfent köszi, azt hittem, csak élőképet lehet velük nézni, ha rögzített anyagot akarsz nézni, akkor ki kell venni a memkártyát...de akkor rosszul gondoltam, szerencsére

:R :R


jézusom
(addikt)

Explorerrel lépj be a kamera menüjébe, és állítsd be!


matahari123
(csendes tag)

Köszönöm a válaszodat. Ilyet rendeltem végül:
https://m.reolink.com/product/rlc-410w/
(17ezer)

[ Szerkesztve ]


Rambovits
(senior tag)

Sziasztok,

kamera vásárláson töröm a fejem. A cél az lenne, hogy távolról tudjam figyelni a lakást. Bejárati ajtó mögé helyezném az eszközt, ott van neki áramvételi lehetőség.
Ami fontos lenne, hogy riasszon telefonon ha mozgást érzékel, küldjön erről videót is. Ha van hozzá felhő tárhely az plusz pont, nem feltétel, hajlandó vagyok fizetni is érte.
Elsősorban wifin csatlakoztatnám, van 2.4/5-ös hálózatom is, de végső esetben be tudok húzni egy utp-t.
A Xiaomi 2 kamerájával szemezek, elég lehet az olcsóbbik is, nem kell nagy területet belátnia.

Mit gondoltok, ajánlott vétel ez, vagy inkább keressek valami mást? Esetleg tudtok-e ajánlani valamit?

Válaszokat előre is köszönöm!


ph2012
(senior tag)

Egy kis méretű kamera, videó rögzítővel, mozgásérzékelővel, vezeték nélküli kapcsolattal , memória kártyával miért lehet drága? Egy okostelefonnál bonyolultabb, drágább és nagyobb méretű technika nem kell hozzá. legalábbis nehezen hiszem el.


Pörp
(senior tag)

Sziasztok!
Otthonra, nappaliba, szekrény tetejére keresek álló IP kamerát. 2Mp egyenlőre elég. Wifi nem kell. Forgatható, fel-le mozgatható kellene. PoE nem szükséges. Telefonról elérhető legyen, később NVR is lesz, szóval tudjon arra rögzíteni. Aliexpress on. Mik az ajánlottak 30k-ig? Köszönöm!


G.I.JOE
(senior tag)
Blog

Reolink C1, C2?


matahari123
(csendes tag)

Köszi a válaszodat meg a linkeket, csak most vettem észre. Azóa már rendeltem egy Reolinket, amit epedve várok. Az ali-n Németországról való szállitást választottam, direkt nem China-t, ehhez képest valami 59 napot ír, ha tényleg ekörül lesz, bosszús leszek, tegnapra kellett volna. Hogy szokott ez lenni, ha Németo-t választom, az nem azt jelenti, hogy ott az áru és kb 2 hét alatt itt van?


Jonesy84
(tag)

Német raktárról 1-2 hét alatt itt van. Többször is rendeltem már onnan.


tibibi
(őstag)

track17 nézz utánna,bár én az alin német szállítást még nem láttam. :U


matahari123
(csendes tag)

Én is csodálkoztam, de igy van az Ali-s Reolink Official Store-ban. A Shipment-nél lehet válogatni, hasonlóan a Gearbest-hez. Egyébkent megjött a levél, tényleg Németo-ban adták fel, de a tracking nr. még nem él. Köszönöm a válaszaitokat.


Santino
(aktív tag)

Amúgy így olcsóbb lett, mintha a hivatalos Reolink oldalon vásároltad volna meg?


8zabi
(őstag)
Blog

nekem a németországi (AliExpress) Reolink C1 Pro rendelés - szállítás 3 munkanap lett, elég pozitív élmény volt, MPL hozta

üzenetek