Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


Csabex
(őstag)

Szia,

Autós kamerában nem gondolkodtál? Abból lehet kettőt is első és hátsó szélvédőre is. Ha nem találsz olyant ami tudja az éjjellátást, akkor vehetsz akár egy infra blaster-t is...


szitilevi
(csendes tag)

Köszi a tippet! Szerintetek nem gáz ha 2db régi ámde 100%-os 150GB-s (1 barracuda, meg 1 Samsung) HDD fut kb 1 hónapig? Utána venném a nagyobb HDD-t.


vacs
(veterán)
Blog

Szia.

Ahogy már írta Nihill, a 4-ik emelet az túl magason van, tényleg csak a feje tetejét fogja látni a kamera.
Próbálj beszélni egy első emeleti lakóval, az lenne az ideális magasság.
Viszont, ha felvesz egy baseball sapkát és egy maszkot, akkor soha senki nem fogja felismerni. :(

A Reolink RLC-510WA kamerát tudnám ajánlani, ez 5 MP-es, wifis, sd kártyára rögzít.
Ha 8MP kellene, akkor a Reolink-nél nincs wifis, de egy jelismétlővel wifi képessé tehető, pl Reolink RLC-810A.
Célszerű a reolink.aliexpress.com-ról rendelni (német raktárból), mert itt USD-ban fizetsz, míg a Reolink.com-on €uro-ban, xy kamera egyik helyen 80 Dollár, másikon 80 €uro, nem mindegy!

Az autós kamerát is érdemes lenne átgondolni, csak azt nem tudom, hogy azok mennyire látnak a sötét parkolóban: [link]
Bár amennyi birka közlekedik az utakon, lehet amúgy se ártana.


Panthera
(őstag)

Hali!

Ha egy hagyományos BNC-s kamerára az van ráírva, hogy 1vp-p 75ohm video out, akkor azt ráköthetem közvetlen egy TV-re? 12V tápot kap külön.


tl-x
(őstag)

Sziaszok! 2-3 db kültéri Ip kamerát szeretnék felszerelni a családi házunkra az udvar megfigyelésére és rögzítésére. Tápellátásuk Poe lenne és kellene hozzá egy rögzítő is. Külső winyóm van hozzá. 80e Ft körül gondoltam rá, szerelést saját magam végezném. Tudtok ajánlani vmi jó szettet vagy ajánlott típusokat? Köszönöm :R


NorDezs
(senior tag)

Én most vettem ilyet, éppen telepítgetem: Hikvision DS-7608NI-K1/8P
Illetve 2mp kamerát is ki lehet fogni 13k körül, így viszonylag olcsón kijön.

Kérdés. Az egyik kamerát kénytelen voltam fejjel lefelé telepíteni. Van rá megoldás, hogy elforgassam a képet 180 fokkal számítógépen?


tl-x
(őstag)

Köszi :R . Ez akkor egyben poe Switch is ugye? 8 upt port van rajta ami táppal látja el a kamerákat? Hdd külső csatlakoztatható rá? Hozzá lehet kapcsolni wifi ip kamerát is?

[ Szerkesztve ]


NorDezs
(senior tag)

PoE-t tud, en sima 3.5-os sata vinyoval hasznalom. Ahogy irtad 8 port van rajta, vagyis 1 utp kabel eleg a PoE kamera es NVR koze.
Wifi-t nem tud, hogy tud-e, en kabel parti vagyok :)


BPeter01
(tag)

Közvetlen a kamera menüjébe lépj bele, ott kellene lenni forgatásnak. (explorerrel)


NorDezs
(senior tag)

A kamerat hogy erem el direktbe? NVR-en keresztul latom oket csak. Azoknak is van sajat IP cimuk? Ha igen azt hol talalom?


Keef_Lee
(senior tag)

Network watcher nem listázza őket?


vacs
(veterán)
Blog

tepenzed: működik az ai funkció, de a hatékonysága hát hogy is mondjam nem tökéletes, de mivel a kamera 9000 forintba kerül, így nem is szabad csodákat várni tőle! :))

horny: az oldal tetején a topikösszefoglalóba le van írva, hogy böngészőbe hogyan éred el a kamerákat, olvasd el.

A rögzítőd csatorna menüjében látod, hogy milyen ip címeket használnak a kamerák, ezeken a címeken Internet Explorer böngészővel el fogod érni őket külön is, vagy az Advanced IP Scanner appal (link az összefoglalóban) is meg lehet keresni a hálózatban kamerákat! :K


kovipisti
(friss újonc)

Sziasztok!
Vettem egy DIGICAM vezeték nélküli kamerát. Letöltöttem a google plavról az YCC365 alkalmazást. Eljutottam a regisztrálásig, de a jelszó megadása után a " Error code:11018" üzenet jelenik meg.
Tudja valaki, hogy ez mit jelent?


vacs
(veterán)
Blog

Külső hdd nem használható rögzítésre!

kovipisti:
Csinálj egy resetet a kamerán (sd kártya mellett lesz egy pici lyuk), utána jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]


tl-x
(őstag)

Köszi. :R Akkor kell egy sata-s. 1 tb 2 kamerához elég?

[ Szerkesztve ]


monaka
(csendes tag)

nihill
csabex2007
vacs

Köszönöm szépen Nektek a segítséget és az információkat, átgondolom, hogy mi lenne a legjobb megoldás.


varmi2
(nagyúr)
Blog

Melyik azaz ip kamera, amivel lehetne az eget videózni éjszaka? Egy jobb 4k kamera képes erre?


vacs
(veterán)
Blog

Az oldal tetején a topik összefoglalóban van egy Kalkulátor link, az segít kiszámítani. :K


nihill
(őstag)

Az NC400-al egész jól látszanak a csillagok. Mást erre nem próbáltam.


varmi2
(nagyúr)
Blog

Reolinkben gondolom. Mert van már 2db 5Mp kamerájuk, és bevált. Ezért a 4k-s verzióban gondolkodom.

üzenetek