Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


nihill
(őstag)

Szia,

Van-e esetleg arra mód, hogy ha a kamera mozgást érzékel akkor egy lámpát felkapcsol? Esetleg egy hangszórón lejátszik valamilyen hangot ami elriasztja a betörőt?

A fentebb tesztelt AC800 pontosan ezt tudja, van is kép hogy mekkorát világít riasztás esetén.
(a sziréna hanggal nekem azért fenntartásaim vannak, ugyanis az rád is ugyan úgy be fog riasztani ha kimész a kertbe stb, és nem hiszem hogy mindig állítgatni akarod az NVRt ha ki akarsz menni az ajtón. Persze beállítható neki idősáv is, hogy mikor riasszon és mikor ne, de én legalábbis a szirénázást nagyon szélsőséges megoldásnak tartom. Nálunk a kertvárosban is időnként beindul egy-egy ház riasztó, és kb. senkit nem érdekel már emiatt ha szirénázik valahol valami)
De egyébként a C800-asok is tudják már az okos riasztást emberi alakra.

-Poe switch
-Központi tároló (NVR?) [van egy 4TB-os WD Purple-m]

Van olyan NVR ami egyben POE switch is (az Annke is ilyen pl.) szóval hogyha a hálózat topológiája külön nem indokolja, nem kell csak emiatt POE switch.

-Esetleg szünetmentes tápegységet

Ez szerintem hasznos dolog, nem akkora összeg, nekem is van. Egy átlagos 20-30e-be kerülő szünetmentesről is több mint 1 órát tud mennyi a rendszer áramszünet esetén.

Esetleg kiindulásnak megfontolandó lehet:
NVR+2db C800 252USD
+még egy C800 , 80USD
AC800 170USD (a fenti kóddal ezen a héten)
Ez így összesen kb. pont 200e

üzenetek