üzenetek

hozzászólások


hallador
(addikt)

Te figyelj már miért etesselek téged? Majd jössz hogy neked mennyire megéri, és milyen jó OK. Majd esetleg bedobod, hogy neked igazából nincs is maced de... A szokásos troll... Elfogadom, de miért etesselek téged? Milyen tényeket szeretnél beszéljük meg, mert annyi lenne a vége, hogy okoskodsz egyet, előadod, hogy ez mennyire fasza... Zárjuk le gyorsan mit szeretnél hallani?

Szerintem is jók a Mac gépek, meg a MacOSX sem rossz, én személy szerint nem szeretem de ez az én bajom. De elismerem hogy jók, csak nem éri meg Magyarországon megvenni...

Tipikus példája a fikázok valamit érvek nélkülnek. ;]

Te ilyen tipikus Apple troll vagy aki szerint tökéletes a termék, és semmi gond vele?

Szerintem a magyar árak nem érik meg, ennyi mert nem... Pont Londonban is akár érdemesebb megvenni...

De nem kell belém kötni, meg trollkodni.... Mert nem értek egyet veled... Tudod szerencsére nem diktatúra van....

(#216) Menthirist

Nézd balek mindig van, a nagyobb baj, hogy a régi szemétséget próbálják előhúzni, ami csak Magyarországon van jelen igazán, itt Londonban nem nagyon, hogy mivel apple azonnal hülyének nézzük a leendő vásárlót. Ez inkább magyar vonás. Ezt meg sajnos a márka szenvedi meg.... Sajnos ezt én is látom. Én sem a márkát szidom, hanem azt ahogyan Magyarországon kezelik a Márkát.... Sajnos.

[ Szerkesztve ]

üzenetek