Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


pruzsi
(őstag)

Üdv!
Szeretnék venni egy kültéri wifis kamerát ami sd kártyára rögzít mozgást, és mobilon van hozzá app amivel tudom nézni vagy a riasztás miatt élő képet adna...

Xiaomi YI Technology Outdoor Camera nézegetem ,mi a vélemény róla olcsóbban van jobb esetleg?


kenand
(veterán)
Blog

Xaomit kerülném, mivel ugyan jó a képe, de Mi homeon keresztül működik, ami lassú.
Egy kínai IP kamera is tudja amit szertnél, ha tovább akarsz lépni később és ONVIF komaptibilis azokat NVR-hez is tudod kötni


vacs
(veterán)
Blog

Szia.

Ez kamera hiba lesz, az enyémnek jó a hangja (nincs is semmilyen beállítás a mikrofonhoz).
Nézd meg nincs-e esetleg eltömődve kosszal a mikrofon, ütögesd meg finoman pl.
Ha itthonról van, akkor garancia, ha kintről, akkor részleges refund szerintem!


Celtis
(veterán)

Sziasztok,

Sürgősen fel kellene szerelnem a kertbe egy kamerát. Ami kell
- kültéri, de esőmentes helyre szerelhető
- mozgásérzékelős felvétel indítás
- sötétben is lát
- wifis
- NAS-ra tud menteni
- lehetőleg nagy látószög
- lehetőleg jó felbontás
- lehetőleg a netről is elérhető

Van most valami bestbuy?

[ Szerkesztve ]


rothfb
(veterán)

Sziasztok.
A neten angolul ugyan megtaláltam, de nem egyértelmű.
Pontosan mi az, hogy Trigger Interval? És mi lesz, ha különböző időket adok meg neki? Max 1 percet lehet. Mozgásérzékelőnél lehet beállítani.

Köszönöm, ha valaki válaszol!


pruzsi
(őstag)

Nem szeretnék nagy befektetést, xiomi home van bent a lakásban azzal meg vagyok elégedve.
Milyen kínait tudnál ajánlani ami a követelményeimnek megfelel, és kép minőségben is jó vagy jobb.


jézusom
(addikt)

A wifis kamera babaőrnek jó kb, másra nem. Igazad van.


kenand
(veterán)
Blog

Én Wanscam K22-t használok (meg hw0021-et de az már nem igen kapható)

Saját appjával vagy 1-2 höz lehet miniPC-ből Xplenologyt (Pl én egy 15 000FT-os használt gigabyte Brixből csináltam egyet) létrehozni, (Homa made Synology NAS) azon van nagyon tudi kamera alkalmazás

Xiaoiból csak beltériak vannak, szép képők van, de nagyon lassúan kapcsolódnak a kínai szerverhez
Beltériben lyen van Xiaomi van

[ Szerkesztve ]


DoItYourself
(addikt)

A Reolink márka többször szóbakerült mostanában.


Celtis
(veterán)

Köszi a tippet!


Celtis
(veterán)

Rendeltem egy rlc-410w kamerát kipróbálni. Végülis ezen van LAN csatlakozó ha mégis az kell.
Milyen és mekkora SD kártya ajánlott bele?


Santino
(aktív tag)

Én 32 GB-ost raktam bele.


Moki
(friss újonc)

Sziasztok !
Segítséget kérnék .
Vettem egy ilyen kamerát [Ft15,113 17% OFF]4X Zoom 23LED 2.0MP 1080P HD Wifi IP Security Camera Outdoor Light & Sound Alarm Night Vision Waterproof Security & Protection from Electronics on banggood.com
https://banggood.app.link/DMo3JVXsz2. A kérdésem az lenne ,hogy megoldható az ilyen típusú kamerával a távoli mobil kapcsolat?
Köszönöm.


kenand
(veterán)
Blog

Ott a reklámban, Eye4-nek hívják az appot, töltsd le a google play-ről


bigrock
(addikt)

Fisotech NVR / kamerával kapcsolatban találkozott valaki olyan problémával, hogy a rögzítő nem hajlandó felvenni a kamerákat? IP cím tartomány, jelszavak stimmelnek, kamerákat PC-n VLC-vel látom, csak a rögzítőre nem tudom behúzni őket. A rögzítő egyedül onvif és net IP protokoll ismer.


vacs
(veterán)
Blog

Nekem a Fisotech NVR pillanatok alatt megtalálta a Fisotech kamerákat, szóval nem tudom mi lehet a baj! :B


BPeter01
(tag)

Egyszer én csúfosan beszívtam a következő belső ip tartománnyal:
192.168.0 a nullát egyszerűen nem ette, 1-el már gond nélkül ment...


kenand
(veterán)
Blog

Én 2 kamerával azzal szívtam, hogy Wifin nem volt hajlandó ONVIF kapcsolatot létrehozni, az app látta wifin, LAN-on ment az ONVIF is, miután 2 napos szívás után újraindítottam a routert az egész gond megoldódott...
Szóval ha valami furcsa érthetetlen hiba van, egy router restart megpróbálható...

[ Szerkesztve ]


Moki
(friss újonc)

Köszönöm szépen a segítséget !


jézusom
(addikt)

Van egy "link" gomb, ha használod akkor lehet rákattintani.

üzenetek