Hálózati / IP kamera - Hálózat, szolgáltatók fórum

üzenetek

hozzászólások


wgaborw
(tag)

Azért gondolkodom másképp, mert alapvetően műszaki beállítottságú ember vagyok, ezért én szeretek utánanézni dolgoknak. Szeretem megnézni, megfogdosni, hogy mi az, amit veszek... Bemegyek egy boltba, legyen az piros vagy kék vagy éppen narancs vagy zöld, és meg tudom nézni, ha mást nem a dobozát, de a legtöbb helyen már vannak ilyesmik kiállítva is...

Nekem fontos a garancia, hogy ha valami, amit vettem elromlik, akkor viszonylag gyorsan és gördülékenyen kicserélhessem (mert hiszen azért vettem, hogy használjam, ne azért, hogy heteket álljon garanciális ügyintézésen...). Pláne, hogy nem 500Ft-os dolgokról beszélünk... Tabletet sem rendeltem volna 5ezerrel olcsóbban megkockáztatva azt, hogy nem működik, hogy gariban majd küldözgetnem kell össze-vissza. Ha egy HK-ból rendelt cuccom beszarik, mit tehetek? Küldhetem vissza? Mennyi most egy csomagfeladás HK-ba? Ez most tényleges kérdés, fogalmam sincs... szerintem 10k körül lehet...

Nem csak arról van szó, hogy átvernek-e, hogy nem azt küldik, vagy nem érkezik meg... Ha valamiért fizetek, nálam elvárás, hogy ha már egyszer pénzt adtam érte, akkor ne kelljen rá 1 hónapot várni.. én azt nem bírnám ki... De ezek mind személyiségfüggő dolgok...

De ezek mind az én véleményeim...

üzenetek